Aktuálně: 4 808 inzerátů175 985 diskuzních příspěvků17 777 uživatelů

smisena voliera

marketa (neregistrovaný) 24.08.2013, 10:18:42 xxx.xxx.234.44
Mam dotaz, mam vetsi volieru, kterou obyvaji andulk, korely a papousci zpevavi.chtela bych k nim nejale druhy pridat, ale nazory na snasenlivost se ruzni.z druhu, ktere by me zajimali (neofema, rozela, kakariky, papousicek modrohrbety a bylaty, kanar, aymara, aratinga a bazant diamantovy.moc prosim a dekuji za vase nazory.marketa
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 31.08.2013, 19:04:50 xxx.xxx.204.80
záleží opravdu na tom jakou máte voliéru a na jaké povahové vlastnosti u každého jedince narazíte. Já se jakž takž snažím dodržovat společenství podle geografie nebo jak bych to dobře popsal. V "jihovýchodní Austrálii" mam 1,1 korela chocholatá, 1,1 pap. horský, 1,1 ros. pestrá, 1,1 ros. penant, 2,2 křep. čínská, 5,5 zebřička pestrá, 1,1 hol. diamantový(vše přírodní) a ještě tam mam v plánu holuby chocholaté. Pravdou je že ve společné voliéře odchováte méně mladých ale to mi nevadí protože u těchto běžnější druhů se odchovy stejně hůře prodávají. Rád napodobuji přirozené prostředí takže jsem jak blázen scháněl červený písek :-D Z druhů které uvádíte patřily mezi nepřizpůsobivé andulky a zpěváci. Kakarici do společnosti taky ještě jdou, kanáři ano ale zabezpečit samici dostatek světlého peří na hnízdo, diamantoví bažanti si všímají většinou jen sami sebe. Z ostatními zkušenost nemám

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.