Aktuálně: 4 790 inzerátů176 097 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

poradte prosím

Hanča (neregistrovaný) 30.01.2007, 20:18:45 xxx.xxx.169.89
Ahojte dostala jsem mladého alexandra,a asi ho někto týral je plachej a má přistřihlé křídlo abojí se chlapu,nechce se nechat ochočit,strašně se bojí,prosím poradte ,děkuji za odpovědˇ.Hanča
pavel (neregistrovaný) 31.01.2007, 22:01:08 xxx.xxx.219.223
Dobrý den.Nepíšete jak dlouho Alexe máte.Jestli s ním bylo špatně zacházeno bude to dlouhodobá záležitost.Papoušci si hodně pamatují.Musíte k němu přistupovat velice pomalu a stále s ním povídat.Pokuste se zjistit co všechno mu chutná.Já mám též Alexandra a trvá to už půl roku a sním se zacházelo slušně.
Náš Alex miluje hrozno a mandarinky.Za těmito pamlsky půjde i na ruku.Velice dobré rady najdete na www.lerl.info/ochocovani.
Podívejte se tam a věřím,že vás to zaujme.Jestli vás bude ještě něco zajímat,můžeme si napsat.S pozdravem Pavel D.
petr (neregistrovaný) 18.02.2007, 18:06:24 xxx.xxx.212.82
koupili jsme k samičce andulky samečka asi za čtyři měsíce jsme jim dali budku .po čase začla snášet vajíčka ale na zem ne do budky když jí je přendám do budky tak je rozklove Poradte prosím jestli má někdo takovou zkušenost.díky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.