Aktuálně: 4 571 inzerátů178 120 diskuzních příspěvků17 804 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

zbynek
zbynek (922 příspěvků) autor webu
08.08.2023, 06:27:57 xxx.xxx.230.164

V noci jsme předvedly web na nový server, vypadá to, že nás to ani neodhlásilo. Přesto, kdybyste narazili na nějakou chybu, napište. 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
08.08.2023, 12:49:39 xxx.xxx.156.19

Posílám pár poznámek k přesunu webu na nový server:

  1. Přenos proběhl dnes v nočních hodinách. Nechtěl jsem nic slibovat předem, ale zdá se, že se mi podařilo zachovat přihlášení uživatelů.
  2. Po přesunu jsem narazil na pár problémů, které stále ladím. Musím se přizpůsobit některým nastavením nového serveru. Omluvte prosím případné problémy s webem, nějaké chybové hlášky, krátké výpadky, atd. Do večera bude snad vše OK 🙂.
  3. Sledování témat (očička a nové reakce) by mělo být plně funkční, jen se některá témata vymazala a musíte do nich vstoupit znovu.
  4. To je ale z negativ snad vše. Na původním serveru jsme se “mačkali” jak kvůli prostoru, tak nám chodily upozornění na překročení limitů výkonu serveru. Tomu všemu by měl být na novém serveru konec a nic nebrání dalšímu rozšiřování webu 🙂.
Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 10.08.2023, 06:36:21 xxx.xxx.198.226

Milí aministrátoři, teď jsem si všimla, že delší texty v příspěvcích se zalamují uprostřed slova. Špatně se to čte. Mám dojem, že to dříve nedělalo. Šlo by to nějak napravit? Děkuji mnohokrát!

XY. (neregistrovaný) 10.08.2023, 07:13:02 xxx.xxx.120.185

Ono je tady toho rozbitého víc.  Očka vůbec třeba na mobilu neplní účel. A nové reakce jsou podle nějakého algoritmu který je záhadný .  

Chápu je to způsobeno inovací ale už je to delší dobu 😕. Náprava by jistě tak již nebyla na škodu. 

Pěkný zbytek dne a úpravám zdar přeje pozorný čtenář 🙂.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
10.08.2023, 08:55:53 xxx.xxx.156.19

Omlouvám se, dlouho do noci jsem dělal úpravy a nedokončil jsem je. Nyní už je vše v pořádku a zalamování slov by mělo být zase jako dřív.

XY: Opakuji, že očka jsou plně funkční a pokud vám nefungují na mobilu, je to tím, že nejste přihlášený. Bez přihlášení je mezi zařízeními nepřenesu. Přihlášení uživatelé mají na mobilu to stejné, co na PC.

XY. (neregistrovaný) 10.08.2023, 09:48:59 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 10.08.2023, 08:55:53

Opravdu bych nepsal něco co není pravda. PC verzi neznám .  Ale na mobilu s androidem to bylo s počátku zcela funkční.  I pro mě jako nepřihlášeného teď tomu tak není.  I takové to že není paměť na stránce jak u jiných webů .  

I tak děkuji za vyjádření 🙂.

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 10.08.2023, 09:50:58 xxx.xxx.198.226

I pro mě jako nepřihlášeného teď tomu tak není.

Tož tak se přihlašte, zatrhněte “trvalé přihlášení” nebo “zůstat přihlášený” nebo “neodhlašovat” nebo jak se to zatrhávadlo jmenuje, a bude to.

Plaka
Plaka (405 příspěvků) 11.08.2023, 22:29:38 xxx:xxx.d30d:6ac3

Milý úžasný týme, měla bych návrh, prosbu ohledně oznámení o SZ. Už se mi na pc stalo, že při otevřené diskuzi nezaroluji až úplně nahoru a nevšimnu si nové zprávy. Nešlo by udělat u přihlášeného uživatele u ikonky vedle zeleného puntíka třeba obálečku, vykřičník, něco takového, že by to trklo daného člověka i v diskuzi hned do očí “máš zprávu”?  Nebo nějak více zvýraznit přijaté zprávy ve stávajícím poli vpravo nahoře, případně toto oznámení posunout někam níž, ať je více na očích...

Děkuji předem, jsem se tady řádně rozmazlila, že si dovolím takhle vymýšlet. 😊


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.