Aktuálně: 4 931 inzerátů174 207 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Rady a nápady k webu ChovZvířat.cz

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
20.03.2024, 10:12:51 xxx.xxx.40.76

Anonymní: aha, to jsem nevěděl.

Megi: domluvte se jak chcete mezi sebou a dejte vědět jak to bude nejlepší.

Skeeve: ty divné odkazy jak píšete a různé spamy jsou blokovány a funguje to. Každý den je jich kolem 10-15 zablokováno tak, že se zde ani neobjeví. Každý den projde pouze nějaké nabídka půjčky, většinou 1x za den se zde objeví. Zkusíme ještě to vyřešit, vím jak, psát to zde nebudu aby to nepřečetl ten, co to vkládá.

Anonymní (neregistrovaný) 20.03.2024, 14:08:48 xxx:xxx.d4a0:f3
zbynek:

Anonymní: aha, to jsem nevěděl.

Megi: domluvte se jak chcete mezi sebou a dejte vědět jak to bude nejlepší.

Skeeve: ty divné odkazy jak píšete a různé spamy jsou blokovány a funguje to. Každý den je jich kolem 10-15 zablokováno tak, že se zde ani neobjeví. Každý den projde pouze nějaké nabídka půjčky, většinou 1x za den se zde objeví. Zkusíme ještě to vyřešit, vím jak, psát to zde nebudu aby to nepřečetl ten, co to vkládá.


Jako s tím měla problém třeba i ifauna, takové ty příspěvky na půjčku s obrázky peněz. 

Tak si myslím, že takhle do detailu to ani vyřešit nejde.

Tenurri
Tenurri (308 příspěvků) 20.03.2024, 14:29:36 xxx.xxx.213.118
megi-the-pes:

Mně se teda vůbec nelíbí, že je tam propírána nějaká osoba, která sem může přijít, jako že dřív či později přijde. Nešlo by to nechat čistě o stěžování si starší generace na mladší generaci a ten úvod smazat? Chudák holka. 

Anonym 19.03.2024, 21:59:17 je neschopný udělat velké písmeno na začátku věty, taky mu založte téma. Děkuji


Naprosto souhlasím. Toto patří do soukromých zpráv, ne na veřejnou diskuzi. Kdybych takto někam přišla já a zjistila, že se tam o mně bezemne vede taková diskuze, asi by mi to moc dobře neudělalo. 

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 20.03.2024, 14:35:13 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 19.03.2024, 22:39:54

Jo, Megi má pravdu.  Vadilo by mi to i bez nějakých psychických potíží, či bloků a dost výrazně bych se proti tomu ohradila. Natož pak, pokud bych měla nějakou potíž.  To bych se asi  - odhaduju - nedokázala ohradit, ale o to víc by to ublížilo.

Quash
Quash (273 příspěvků) 20.03.2024, 15:00:27 xxx.xxx.33.234

Připojuji se k názoru Megi i ostatních výš. Zadavatelka sama by měla mít zájem na smazání diskuze, pokud má sebereflexi. Pedagog by měl rozvíjet osobnost mladých lidí a umět je podporovat a respektovat s jejich osobnostními rysy a ne rozebírat na internetové diskuzi, co se mu na tom kterém nelíbí, navíc když je velmi pravděpodobné, že se v tom dotyčný pozná a může to prohloubit jeho strach a nedůvěru k lidem a další problémy.

Fili (neregistrovaný) 20.03.2024, 16:36:59 xxx:xxx.d4a0:f3
Odpověď na příspěvek uživatele Quash z 20.03.2024, 15:00:27

Neschopná holka parazitující na matce, vždyť to není nic zvláštního. Zase bych to tak neřešil.

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 20.03.2024, 23:22:29 xxx.xxx.62.123
Zrzavci:

Jo, Megi má pravdu.  Vadilo by mi to i bez nějakých psychických potíží, či bloků a dost výrazně bych se proti tomu ohradila. Natož pak, pokud bych měla nějakou potíž.  To bych se asi  - odhaduju - nedokázala ohradit, ale o to víc by to ublížilo.


Zrzavci, prosím, buďte konzistentní. Vy jste se k oné dívce vyjadřovala a ne úplně hezky. Vzpomínáte si, že?

Megi nekomentuji, respektive ona jistě ví, co tam napsala.

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 20.03.2024, 23:30:01 xxx.xxx.62.123
Quash:

Připojuji se k názoru Megi i ostatních výš. Zadavatelka sama by měla mít zájem na smazání diskuze, pokud má sebereflexi. Pedagog by měl rozvíjet osobnost mladých lidí a umět je podporovat a respektovat s jejich osobnostními rysy a ne rozebírat na internetové diskuzi, co se mu na tom kterém nelíbí, navíc když je velmi pravděpodobné, že se v tom dotyčný pozná a může to prohloubit jeho strach a nedůvěru k lidem a další problémy.


I Vás poprosím: Nehodnoťte moji sebereflexi. Ta je naprosto v pořádku. Stejně tak podpora studentstva, ať už tomu věříte nebo ne. Pokud ne, věřte, že je mi to jedno.

Ono to opravdu odpovídá tomu, co mi pár lidí napsalo soukromě: “Otevřela jsi džina z láhve”. “Tnula jsi do živého.” Atp. 

Kdyby mělo jednomu člověku pomoct, že když nezvládám (studium a další), nepořizuji si dvě štěňata, tak jsem za to ráda. Ostatně přesně v tomto smyslu psala Zrzavci!😉

Ale i řada dalších, a já to komentovala jen zcela minimálně.

Jistá animozita, kterou zde někdy vnímám, se poněkud rozbujela.

Howgh!

Leithian
Leithian (538 příspěvků) 20.03.2024, 23:47:35 xxx.xxx.17.174

Hele me jste tu taky propiraly a ne hezky. Mela sem moznost se vyjadrit? Mela. Psal mi nekdo o tom jestli o me pisete novinky? Nepsal.  Taky vam to netrhalo zily. Tak bud nepropirejte konretne nikoho ale fakt nikoho nebo prestante bejt pokrytci. Co vy vite jestli nemam psychickou poruchu a dik vasim hlodum si to nepujdu hodit🤣🤣🤣 holky vy mate fakt dost. Dotycna kdyz sem zabrousi se muze taktez zcela svobodne vyjadrit. Kazdou chvili se tu drbe nekdo konkretni a dost casto dost hur. Chytnete se za rypak a mlcte.

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 20.03.2024, 23:58:07 xxx.xxx.62.123
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 20.03.2024, 23:47:35

Tak ono je na tom “pobavující”, že dámy výše se naváží do mě… Reálnou situaci neznají a ani ji samozřejmě psát nebudu. Ale že budou kritizovat zrovna ty diskutérky, které se přidaly k moralizování a kritice té dívky, to je fakt už vyšší level až bizár!😄

Quash
Quash (273 příspěvků) 21.03.2024, 05:41:45 xxx.xxx.33.234
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.03.2024, 23:30:01

Vy jste toto téma založila a rozvinula směrem, kterým se ubíralo. 

Představu, jak se pomáhá lidem, mám jinou.

 A ano, otevřela jste potřebu zastat se někoho, kdo vám dal svoji důvěru ( ať už podle vašich slov nejlepší kamarádka, či její dcera). Složitosti v tom hledat vy i vaši soukromí našeptávači můžete. To už je na vašich hlavách. 

Ano, nechuť. To jste vystihla pěkně. To je můj problém a vyřeším si ho po svém.

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 21.03.2024, 07:25:48 xxx.xxx.124.255
Fikovnice:

Zrzavci, prosím, buďte konzistentní. Vy jste se k oné dívce vyjadřovala a ne úplně hezky. Vzpomínáte si, že?

Megi nekomentuji, respektive ona jistě ví, co tam napsala.


Ale ale.
Co já napsala?
Tohle jsem napsala: “A už ji někdo nenápadně nasměroval na terapii? Chcete si pak povídat o sebevraždě?”

Na drůbeži jsem někomu napsala necitlivě a omluvila jsem se mu.

Vy si vystavíte takovéhle vlákno, a když to pár lidem přijde přes čáru, tak útočíte. 
Naštvala Vás Janae? Napsala jenom fakta a dostala ode mě lajk, za kterým si stojím, a netuším, proč bych se za svůj příspěvek měla stydět, ona napsala přímo Vám, ne někde, kde na to nemůžete reagovat. 

Trochu rozdíl, že.

Klíč je v hledání toho dobrého.
Přeji Vám v tom hodně úspěchů.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 21.03.2024, 09:32:41 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.03.2024, 23:22:29

Fíkovnice, já se ale vyjádřila čistě jen v té obecné rovině - na začátku, dál jsem diskuzi už nejela. Vyjádřila jsem se čistě jen k tomu, že to není zodpovědné chování ani ze strany matky, ani ze strany té slečny a za tím si stojím. Dcera studuje nemá peníze, pořídí si psa, vezme si na to peníze od matky, která nemalou částku vydá a neptá se a pak se diví - to prostě nevidím jako zodpovědné chování a to k držení zvířat prostě patří.

 Dál už jsem se nevyjadřovala a nerozebírala její život, stavy, poruchu atd. 

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 22.03.2024, 10:05:16 xxx.xxx.20.192

Já bych se k tomu vyjádřila asi takhle..Upřímně..Každý máme v rodině svých starostí a problémů dost,tak asi bych sem netahala problémy jiné rodiny,které stejně nemůžu ovlivnit…Každá rodina je jiná,a navíc,by se to mohlo obrátit proti mě (Jani promiň,nemyslím to zle)😇

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 22.03.2024, 10:46:20 xxx.xxx.198.226
Bobca:

Já bych se k tomu vyjádřila asi takhle..Upřímně..Každý máme v rodině svých starostí a problémů dost,tak asi bych sem netahala problémy jiné rodiny,které stejně nemůžu ovlivnit…Každá rodina je jiná,a navíc,by se to mohlo obrátit proti mě (Jani promiň,nemyslím to zle)😇


Mno jo, ale o čem bychom si pak povídali? 😀 Pořád musím myslet na ta chudák prostěradla, která zarůstají travou, a jejich majitelé mají pořád nová… Já jsem si teď nějaká doplnila, ale i tak, já bych to využila 🙂

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 22.03.2024, 13:50:33 xxx.xxx.198.226

Právě jsem přečetla pár článků od pana Podpěry, je to plodný pisatel, ale jeho inovativní systém vkládání čárek do vět mi zvedá obočí a jeho zapomínání na dokončení myšlenky započaté před několika čárkami i tlak. Bylo by možné, aby jeho články procházely nějakou zevrubnější kontrolou? 🙂

př. věta: Když totiž Česká společnost ornitologická, která již drahně let vyhlašuje některý z našich druhů ptáků, ptákem roku, měli bychom se snažit, abychom o takovém ptáku získali co nejvíce nových informací.

Anonymní (neregistrovaný) 23.03.2024, 06:47:34 xxx:xxx.fe2b:22e5

Právě jsem přečetla pár článků od pana Podpěry, je to plodný pisatel, ale jeho inovativní systém vkládání čárek do vět mi zvedá obočí … i tlak. 

Stáří je svi*a.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
23.03.2024, 07:16:04 xxx.xxx.230.164

Biaca: jeden odkaz jsem včera odstranil, teď si to pohlídám, díky za upozornění. Klidně můžete takové příspěvky nahlašovat.

Buggyra: styl psaní p. Podpěry je specifický to je pravda. Tak nějak to k němu patří. Pokusíme se na to víc zaměřit.

biaca
biaca (546 příspěvků) 23.03.2024, 08:45:37 xxx.xxx.47.71

Děkuji - za prvé už se jednalo o 3 nabídku těchto granulí se smyšleným problémem. A navíc především o klamnou reklamu - majiteli koček s citlivým zažívání je značka ukradená, ale především se zajímá o složení. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.