Aktuálně: 4 580 inzerátů178 009 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

Staré psy

Ivana (neregistrovaný) 01.11.2014, 20:59:49 xxx.xxx.95.25

Dobrý den, mám dvě yorshirky doma mají už 14 let obě. Před měsícem se mi začaly neskutečně škrábat, tak, že jim zůstaly na těle strupy od krve a k tomu jim vypadávají vlasy. Jelikož jsem těhotná tak se bojím abych ještě něco nechytla. Hrozně smrdí hned druhý den po koupání. Nevím si rady, jedná je už hluchá a napůl slepá, druhá je v pořádku.

J.M. (neregistrovaný) 01.11.2014, 23:01:25 xxx.xxx.168.107

Pro Ivanu: Nedělejte z toho vědu:

  1. Fenky doveďte k veterináři a požádejte ho, ať zjistí, proč se škrábou a proč jim vypadávají chlupy a ať jim proti tomu dá lék nebo mast. Já se domnívám, že fenky mají nějakou prašivinu.
  2. Požádejte veterináře o zjištění, proč fenky páchnou, a o lék proti zápachu.
  3. Pokud veterinář usoudí, že by jednu nebo obě fenky bylo nejlepší "navždy uspat", tak ať to udělá.
  4. Pokud je nechcete nechat "uspat", tak je dejte někomu z příbuzenstva, kdo není těhotný, a kdo by byl/a ochotný/á fenkám dosloužit do konce jejich života.
  5. Můžete obě zvířata dát i do útulku, a tak se jich zbavit.
  6. Jiná rada už nezbývá. Přednost před psy bude teď mít Vaše mimino. Až to mimino trochu odroste, tak mu koupíte jedno nebo dvě nová štěňata.
Alena (neregistrovaný) 02.11.2014, 00:00:08 xxx.xxx.108.240

Dobry den Ivanko,

Velice casto je to zpusobeno suchou stravou(granule),jakmile prejdu na syrovou stravu mam po problemech.V tomto veku bych radeji presla na varene,ale to je na Vas.

Vek pejsku s tim nema nic spolecneho vetsinou veterinari Vam mohou poradit, nekdy doporuci dermatologa prijit na to co zpusobuje tato reakce ci slozky ve strave nebo alergie.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.