Aktuálně: 5 195 inzerátů171 436 diskuzních příspěvků17 700 uživatelů

Selhávání ledvin

cipera (neregistrovaný) 06.03.2015, 09:29:27 xxx.xxx.73.222

Zdravím vás, prosím o rychlou pomoc, máme doma kocoura a selhávají mu ledviny. Byl mi doporučen lidský lék Ketosteril. Má s ním někdo zkušenosti, kocourovi je 9 let.

Anonymní (neregistrovaný) 07.03.2015, 12:12:43 xxx.xxx.17.96
Odpověď na příspěvek uživatele cipera z 06.03.2015, 09:29:27

Pravděpodobně jste byla u veterináře, ten vám určitě i naordinoval léčbu. Ta by měla začít komerční dietou, během které dostane nedostane kočka žádné pamlsky ani maso. Jako doplněk je možné použít Ipakitine, ten vyváže z krmiva fosfor. Je to sice závažné onemocnění, nicméně kočky obecně mají váhodu, že dokáží žít se sníženou funkcí ledvin. Váš kocour už má bohužel věk na podobná onemocnění.

role
role (6 příspěvků) 22.08.2015, 18:23:24 xxx.xxx.59.193

Měla jsem také tento problém mickou před 3 roky.krmili jsme jí vším  možným a to je ten kámen úrazu odešla nám. Dnes si kočičku hlídám            a stravu   jsem změnila na granulky. Ale žádné z marketu ale je dost značek na trhu a dnes krmím kvalině a zdravě jak se říká je to zvíře žijící v přírodě. podle toho volím i krmivo. Je výstavní  a moje😄

fricova.dana (neregistrovaný) 10.08.2019, 17:02:52 xxx.xxx.40.194

Dobrý den,mé kočce též selhávají ledviny.Bere léky Renavast a vitamín B,asi na chuť k jídlu,ale to je ten problém,má mít dietu,Tj,speciální granule a kapsy,ale ona to žrát nebude,jde k tomu čuchne a jde pryč.Je jí sice už 15. je docela ještě čilá.Ale  aby do sebe dostala nějaké žrádlo musím rozmixovat kapsu a trochu šlehačky a dávat jí to stříkačkou.Je poměrně hubená,ale dietní stravu si neveme,radši žrát nebude.Nevíte něco co by jí donutilo aby to žrala?☹️


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.