Aktuálně: 5 094 inzerátů172 546 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

chov ocelotů

Anonymní (neregistrovaný) 22.01.2017, 17:43:27 xxx.xxx.63.144

dobrý den chová někdo z vás oceloty dlouhoocasé .jestli ano napište něco o chovu jsme totiž začátečníci,ale máme doma kocoura.dá se chovat jako jedinec?jak snáší samotu? moc se mi líbí šelmy ale většina je moc velká oceloti jsou menší.já se ale taky bojím že by mohli někoho pokousat.jak tedy ocelot kouše?díky za odpovědi :-)

 

Martina (neregistrovaný) 13.12.2017, 01:47:59 xxx.xxx.221.114

Dobry deň, pravdepodobne Vam nijak nepomôžem s Vašou otázkou. Ale mame velký záujem o chov ocelota. Je však veľmi velký problem s jeho kupou, pretože zatiaľ sme natrafili iba na podvodníkov. Neviete mi prosim Vás dat kontakt na nejakeho spoľahlivého predajcu? Ak ano Poprosím Vás poslať ho na mail Cerven.maddie@gmail.com. Vopred Vam veľmi pekne Dakujem 

petr (neregistrovaný) 15.07.2023, 20:51:40 xxx.xxx.237.8
Odpověď na příspěvek uživatele Martina z 13.12.2017, 01:47:59

Oceloty mají rodinném zooparku  selmykockykotata.cz  ale jestli je i odchovávají nevím.

biaca
biaca (533 příspěvků) 16.07.2023, 07:09:07 xxx.xxx.0.1

Stejně původní dotaz je zábavný - pokud si někdo myslí, když někdo má kocoura má dostatek zkušeností na chov ocelotů, je na omylu. Ono stačí porovnat náročnost chovu s nižším F u hybridních koček - čím nižší F tím je potřeba zkušenější chovatel a mají přísnější požadavky na prostředí. Původní dotaz řeší jak zvládá samotu, ale co by měl chovatel v tomto případě řešit jsou podmínky. Nebo jestli ocelot kouše, zábavný dotaz. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.