Aktuálně: 5 088 inzerátů172 534 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

Šanta na zahradě u silnice

Nika (neregistrovaný) 11.08.2019, 08:56:42 xxx.xxx.103.33

Dobrý den, už delš dobu zvažujeme vysadit u nás na zahradě šantu kočičí, máme 3 kočičky, tak bychom jim chtěli udělat trochu radost. Problém je v tom, že máme dům hned vedle silnice, šanta by byla vysazená na zahradě asi 20 metrů od ní. O dvě kočky už jsme vinou aut přišli, tyhle jsou už zvyklé, nejmladší má přes 3 roky. Ale zajímaly by mě vaše postřehy a názory, jestli jim euforický stav ze šanty nemůže zamlžit smysly a neskočí třeba pod kola. Všechny kočky jsou čistě venkoví a často se toulají po vesnici, po "své" silnici se v noci často povalují... :)

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 17.08.2019, 22:04:07 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Nika z 11.08.2019, 08:56:42

Pro Nika: 

  1. Nezdá se mi  moudré ovlivňovat psychiku kočky "šantou kočičí". Zdá se mi to podobné třeba tomu, že byste nabízela sousedovi zdarma třeba alkoholický nápoj s cílem "udělat mu radost" a bylo Vám pak třeba jedno, zda ten soused opilý usne někde v příkopě, nebo zda s tím bude souhlasit sousedova manželka.
  2. Za Vaší "šantou kočičí" do Vaší zahrady mohou lézt i cizí kočky, a mohou pak usnout na Vaší zahradě !
  3. Nebo že byste toužila tímto způsobem na sebe upozornit ?
  4. Ovlivnění (obluzení) kočky zvenku nějakou drogou je vlastně jistým způsobem omezení její svéprávnosti; mohli by s tím nesouhlasit ochránci přírody a zvířat. 
  5. Zkrátka s tímto Vaším záměrem nesouhlasím. 
Nika (neregistrovaný) 20.08.2019, 09:46:06 xxx.xxx.103.33
Anonymní:
Odpověď na příspěvek uživatele Nika z 11.08.2019, 08:56:42

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.