Aktuálně: 5 721 inzerátů166 254 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Britské kotě

Carlos (neregistrovaný) 02.06.2023, 23:12:07 xxx.xxx.99.132

Už to je týden co máme britské koťátko necelé tři měsíce starou. Pořád je hodně bázlivé a bojácné. Je schované v domečku a opouští ho jen v noci 😢 když ho chceme vyndat je aagresivní. Věříme že se to změní ale jak ještě dlouho to potrvá? 

biaca
biaca (490 příspěvků) 03.06.2023, 16:35:52 xxx.xxx.0.1
Carlos:

Už to je týden co máme britské koťátko necelé tři měsíce starou. Pořád je hodně bázlivé a bojácné. Je schované v domečku a opouští ho jen v noci 😢 když ho chceme vyndat je aagresivní. Věříme že se to změní ale jak ještě dlouho to potrvá? 

Upřímně věřím, já u staršiho kocoura měla něco podobného -  snad týden zalezlého pod škrabadlem. A nyní mám tak silného zavislého rozmazleného kocoura, že to až není pěkné - zkuste hračky, (ale netahejte ho ven) pamlsky. Ps. ani jsem ho nenutila jít na klín počkala jsem až příjde sám, dnes ho mám u sebe každé ráno 

Rapotačka - Carlos (neregistrovaný) 03.06.2023, 17:03:50 xxx.xxx.224.165

 

To je zvláštní.

Jistě jste postupovali tak, že: přinesu nové zvíře, zajistím mu klid a čas,

aby si mohlo vše prohlédnout a v klidu se seznámit s novým domovem.

Není tam HLUČNÁ televize,  nadšeně ječící , běhající, dupající děti , pes.

Všechno trpělivě, v klidu, pomalu. Dva dny nejistoty? I to je moc. Koťata

jsou hravá, důvěřivá společenská. Tedy, pokud jsou na byt zvyklá ...

Čím krmíte? Ani na syrové masíčko nevyleze?

 

Rezzzy
Rezzzy (380 příspěvků) 03.06.2023, 17:18:37 xxx.xxx.21.42
Těžko říct, z jakých šlo kotě podmínek. Píšete, že ho máte týden a ještě mu nejsou 3 měsíce, tak vidim že kotě není s PP, ale nějaka množirna, tam je to 0ak se žvýkáním horší. Na kotě netlačte, chce to čas. U dobře socializovaných koťat to bývá do týdne úplně v pohodě. Chce to čas a trpělivost, můžete ho zkusit nalákat na maso, mávátko, super jsou mávátka s rolničkou, ale kotě nevytahujte, je tam v bezpečí a tím, že ho budete rvát ven, se vás bude bát a o bezpečné místo přijde.
kometa
kometa (3910 příspěvků) 03.06.2023, 20:04:10 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Carlos z 02.06.2023, 23:12:07

Viz výše.

Kotě má být do 3 měsíců u mámy. To vaše nebylo. Takže, bůh ví, z jakých je podmínek.

Dejte mu čas. Když ho budete násilím odněkud tahat, jenom situaci zhoršíte.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.