Aktuálně: 4 648 inzerátů177 519 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Ragdoll - venkovní voliéra

Jiřina (neregistrovaný) 20.06.2023, 14:17:31 xxx.xxx.125.57

Ahoj vážení chovatelé čičin. Mám takový dotaz, máme doma ragdollku s PP. Bydlíme ve městě ale v RD a malou zahrádkou za domem. Rád bych ji poskytl slunění a čerstvý vzduch, je dobré udělat pro ni venkovní voliéru, která by měla plnou střechu a mohla by tam trávit klidně celé dny ikdyž nebudeme doma? Nebo hrozí riziko že něco lapne od volně toulajících koček? Děkuji.

kometa
kometa (4388 příspěvků) 20.06.2023, 14:22:12 xxx.xxx.224.101
Jiřina:

Ahoj vážení chovatelé čičin. Mám takový dotaz, máme doma ragdollku s PP. Bydlíme ve městě ale v RD a malou zahrádkou za domem. Rád bych ji poskytl slunění a čerstvý vzduch, je dobré udělat pro ni venkovní voliéru, která by měla plnou střechu a mohla by tam trávit klidně celé dny ikdyž nebudeme doma? Nebo hrozí riziko že něco lapne od volně toulajících koček? Děkuji.


Tak ji necháte naočkovat.

Léta jsem z autobusu pozorovala voliéru se dvěma kočkami. U RD. Navazovala na okno pokoje, takže kočky mohly teoreticky kdykoliv dovnitř nebo ven. Měly tam šplhadla, větve, pelíšky a myslím, že byly moc spokojené.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.