Aktuálně: 4 946 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Kremace

Bójka (neregistrovaný) 10.07.2023, 05:51:47 xxx.xxx.163.9

Smutné téma, ale i taková jsou potřeba. Máte někdo zkušenost s kremací pejska? Jak to probíhá a na kolik to zhruba výjde?

impact
impact (409 příspěvků) 10.07.2023, 07:19:06 xxx.xxx.97.42

Ano, mám (bohužel) opakovanou zkušenost s Anyt Kemratorium zvířat Olomouc. Fenku jsem dovezla (jednou za příplatek asi 700 Kč mimo provozní dobu), zvážili ji (já platila myslím 4000 Kč do 5 kg váhy – ceník mají na stránkách), měla jsem možnost se rozloučit, připlatit za lepší rakev a byla možnost poslat mi sms, jakmile kremace začne.. Pak ji odvezli, vybrala jsem si urničku, potisk písma a přívěsek na popel na krk. Zaplatila jsem a druhý den jsem si mohla pro popel přijet.

Na první fotce je rytina Mafoška a dva přívěsky s popelem – Monkey a Mamba.

Na druhé je urnička Mamby. Monkey má stejnou, jen s bílým písmem. Nemám teď u sebe foto obou.

Obrázek Obrázek
efe
efe (1052 příspěvků) 10.07.2023, 09:11:23 xxx.xxx.199.5

Zkušenost s krematoriem Kerberos Praha. Vše objednáte přes web. Fenečka nám zůstala v Praze na veterině, dojeli pro ni, zpopelnili a pro urničku jsem si pak dojela ve smluvený čas. Cenově to bylo myslím kolem pěti tisíc za cca 6 kg psa. Pro někoho, kdo nemá možnost pejska pohřbít do země, je to fajn možnost.

Kilian
Kilian (953 příspěvků) 10.07.2023, 09:24:47 xxx.xxx.0.1

…před takřka sedmi lety v Praze Běchovice….velmi citlivý přístup …cena u 2kilové jorksirky spolu s přívěskem na krk  přes pět tisíc, bohužel neměli termín a tak tam fenečka ležela nějakou dobu, sama jsem si ji ulozila do chladiciho boxu,  zavolali ve chvíli kdy začala probíhala kremace….odpoledne jsem si jela pro urničku a přívěsek s popelem….jediné, co vadilo tedy mně osobně, byli jejich psi, kteří u mně byli když jsem tam byla se svou fenkou, to jsem fakt nesnesla, ale okamžitě je odvedli, kdyz jsem je o to požádala…popel jsem chvilku nosila, pak jsem nějak nemohla, blbé myšlenky, tak jsem ho i s přívěskem dala zpět do urničky…tu mám na chalupě na místě, kde to milovala… ,

Arosek
Arosek (262 příspěvků) 11.07.2023, 09:25:47 xxx.xxx.130.20

Ja jezdim do Brna. 

Arosek zemrel v dobe, kdy jine krematorium nebylo a predstava kafiny byla naprosto nerealna. Tehda bez auta, tahla jsem ho v baglu vlakem. 42 kg golden … no, koukali tam na me dost vyjevene, ale zas si me i po letech pamatovali 🙂


Vsichni ostatni pak sli taky do Brna. Ziju v prdtave, ze kdyz pujdou vsichni jednim kominem, lip se nahore najdou 😀 

Zatim tam mam deset kousku. Velky se pohybuji kolem 8000. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.