Aktuálně: 4 696 inzerátů177 132 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Mladí chovatelé začátky

Kovanda (neregistrovaný) 22.08.2023, 09:08:33 xxx.xxx.245.29

Takže dobrý den, pořád se dočítám nebo slýchám, že mladí chovatelé nejsou a chovatelé stárnou. Já patřím k té mladší začínající generaci ale chci napsat že to není vůbec lehké. Nejhorší je to ufinancovat a kdo z mladých si může dovolit chov dotovat? Cena ptáků je nízká oproti krmivu, vitamínům a chovatelskému vybavení kde ceny neustále a rychle stoupají. Dá se udržet chov holubů vůbec aspoň na nule? Děkuji, Kovanda

Van (neregistrovaný) 22.08.2023, 10:26:35 xxx.xxx.185.196

Záleží jestli chcete sklízet slávu na výstavách, nebo budete chovat pro radost. Plemena jako česká čejka, slezský barevnohlávek, altenburský bublák jsou holubi, co dokáží být téměř soběstační i v dnešní době. Sypete pšenici, zbytek si dohledají a z toho jsou holoubata. Takže to může být téměř na nule až v plusu. A nejlíp bydlet u Rakouských hranic. 😀

https://mapy.cz/s/karamodahu

list
list (574 příspěvků) 23.08.2023, 13:58:37 xxx.xxx.200.115

Já nevím, asi není zvíře, jehož chov by byl bez nákladů. Když si spočítáte, co stojí jakákoliv drůbež, králící, pes, či kočka, nebo terarijní zvířata. 

kometa
kometa (4375 příspěvků) 23.08.2023, 13:59:58 xxx.xxx.147.163
list:

Já nevím, asi není zvíře, jehož chov by byl bez nákladů. Když si spočítáte, co stojí jakákoliv drůbež, králící, pes, či kočka, nebo terarijní zvířata. 


Pokud to neděláte vyloženě na kšeft, tak vždycky proděláte. Jako já - rybičky, kocouři, kůň.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.