Aktuálně: 4 827 inzerátů175 273 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Vyjmutí z budky na ochočení

Martin Macíček (neregistrovaný) 11.05.2008, 13:22:01 xxx.xxx.123.206
Dobré odpoledne. Mám pár korel a během tohoto týdne by se měli líhnout první mláďata. Chtěl bych si jedno ochočit, a myslím si, že jakmile mládě "zdivočí" tak už je to marné. Ptám se tedy, kdy je mám vytáhnout, aniž bych ho musel nějak ručně dokrmovat a dělat mu náhradní maminku, ale zároveň chci aby se mě mládě nebálo a příliš nezdivočelo. Případně čím poté krmit.
Díky za odpovědi.
cone
cone (1412 příspěvků) 11.05.2008, 15:25:05 xxx.xxx.85.196
Pokud ho nechcete sám ručně dokrmovat, tak ho můžete odebrat až začne sám přijímat potravu.Když ho odeberete dříve, bude hladovět / což není dobré pro něj / a když ho odeberte pozdě, tak bude hůř ochočitelný. Takže sledovat a trochu s citem odebrat a hlavně následně izolovat od ostatních papoušků, tak aby se musel upnout na vás.Hodně štěstí.
Martin Macíček (neregistrovaný) 11.05.2008, 16:33:34 xxx.xxx.123.206
Dobře, takže jakmile ho přestanou krmit rodiče rozměloňovanou potravou a začne sám žrát z misky, jestli to tak správně chápu. A ještě v kolika dnech od vylíhnutí by to tak přibližně mohlo být?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.