Aktuálně: 4 660 inzerátů177 152 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Stěhování a kočka

Claudie (neregistrovaný) 28.08.2023, 19:20:06 xxx.xxx.278.5

Zhruba za rok se budu stěhovat. Má otázka zní, jak to udělat s kočkou. Budu bydlet v bytě o polovičku menším než teď, kolem 40 m2. Kdyby zůstala v současným bydlení bude s kočkou pořád někdo doma, v novém bude přes den sama. Pro kočku jsem já její parťák ale není to zase až tak fixované přátelství, jen si ode mě nechá líbit víc než od jiných. Druhou kočku do menšího bytu aby měla společnost pořizovat nechci a ani nevím jak by to snášela. Budu asi 5 km od současního bydlište ale na každodenní ranní převážení to prostě není. Jsem začátečnice, takže moc zkušenosti nemám, prosím poraďte.

lesnizinka
lesnizinka (1604 příspěvků) 28.08.2023, 22:01:10 xxx.xxx.25.116

Nechci nějak sondovat podrobnosti, ale jestli zůstane u rodičů, kde je zvyklá, tak bych ji tam nechala. Kočky jsou víc fixované na bydliště, než na lidi, páníčky myšleno. Ze začátku bych chodila za ní jak jen by to šlo, co nejčastěji a postupně ubírala, aby si na to ,,bez vás" zvykala postupně. A o to víc by se jí měl věnovat zbytek rodiny. 

kometa
kometa (4375 příspěvků) 29.08.2023, 12:45:31 xxx.xxx.224.101
Claudie:

Zhruba za rok se budu stěhovat. Má otázka zní, jak to udělat s kočkou. Budu bydlet v bytě o polovičku menším než teď, kolem 40 m2. Kdyby zůstala v současným bydlení bude s kočkou pořád někdo doma, v novém bude přes den sama. Pro kočku jsem já její parťák ale není to zase až tak fixované přátelství, jen si ode mě nechá líbit víc než od jiných. Druhou kočku do menšího bytu aby měla společnost pořizovat nechci a ani nevím jak by to snášela. Budu asi 5 km od současního bydlište ale na každodenní ranní převážení to prostě není. Jsem začátečnice, takže moc zkušenosti nemám, prosím poraďte.


Já jsem taky pro nechat ji v původním bydlení. Je tam zvyklá, je větší, bude mít společnost. Kočky špatně snášejí změny. Taky by se vám mohlo stát, že v novém bytě začne ze stresu močit všude možně.

Claudie (neregistrovaný) 30.08.2023, 07:39:49 xxx.xxx.278.5

Dobře nemám problém dát na vaše rady. Budu za ní z počátku víc jezdit a určitě si zvykne snadno, děkuji vám.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.