Aktuálně: 4 660 inzerátů177 152 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Květináč s trávou

Anonymní (neregistrovaný) 09.09.2023, 20:37:06 xxx.xxx.216.24

Ahoj, mám dotaz na chovatele koček v domácnosti. Dopřáváte kočkám pasení trávy tak že ji máte třeba v květináči nebo ji nosíte z venku? Je to nutnost? Má to pomáhat trávení.

lesnizinka
lesnizinka (1604 příspěvků) 09.09.2023, 20:55:38 xxx.xxx.16.181

Nejčastěji se používají šáchorovité, buďto klasická paraplíčka či šáchor střídavolistý, který vypadá jako tráva a koupíte ho nejčastěji v nějakém hobby marketu. Vlastně jsem ho viděla jako ,,trávu pro kočky" tuším v Kaufu. Můžete vysít osení, co se vysévá jako dekorace na Velikonoce pod vajíčka. Nebo si někde vyrýt trs pýru, pokud ho rozeznáte. Ten kočkám strkám pod nos natrhaný, když jsme venku a vidím je okusovat kde jakovou trávu. Pýr je dobrý na ledviny. 

kometa
kometa (4375 příspěvků) 10.09.2023, 07:06:30 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Ahoj, mám dotaz na chovatele koček v domácnosti. Dopřáváte kočkám pasení trávy tak že ji máte třeba v květináči nebo ji nosíte z venku? Je to nutnost? Má to pomáhat trávení.


Ano, je to nutnost. Pomáhá vyblinkat případné trichobezoáry.

Já vysévám do květináče obilí. Na vatu. Osvědčilo se mi víc, než zemina. Kvůli pořádku.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.