Aktuálně: 4 885 inzerátů174 892 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Sekta živých člověků

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 20.09.2023, 15:44:00 xxx.xxx.171.14

Ahoj, nevím kde se zeptat, tak to tady zkusím. Nevíte náhodou někdo něco o skupině lidí, co sami sebe nazývají Živý člověkové?

Prezentují se mimo jiné jako že jsou přátelští k přírodě a tak vůbec. Jedna z příbuzných se k nim rozhodla stěhovat i s malou dcerou, tak sháním informace, jak moc velký je to průšvih. 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 21.09.2023, 08:33:10 xxx.xxx.171.14

Už jsem četla. Ta naše nána, jedna z mužových neteří, se k nim dala během covidu. 

My si všichni mysleli, že jede v nějakých lehkých drogách, protože z ní na rodinné oslavě padaly neskutečné bláboly, já si myslela, že se mě snaží provokovat k hádce. To je samá ezoterika, léčení čaker, posílání enrgie na dálku. K pití mi přinesla upatlaný skleněný džbán s vodou, ve kterém plaval zázračný kámen, co ji údajně očisťoval. To tedy , vzhledem k čistotě džbánu, rozhodně musel. Pak mě ujistila, že mi můj negativní přístup zablokuje čakry či tak něco.

V zásadě, z ní ať je klidně pravý člověk, ale té malé je mi líto. 

Varaxi
Varaxi (498 příspěvků) 21.09.2023, 10:43:36 xxx.xxx.191.80

Mnó, potěš koště. 
Myslím, že to je docela velký průser. Jako ono být členem sekty je většinou totéž, jako být obětí sekty. Takže mně je líto jich obou, ale… Obávám se, že není jak pomoct. Pokud je vše legální, dítko chodí do školy, matka platí daně atd., tak to je marné. 

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 21.09.2023, 12:09:13 xxx.xxx.171.14

No, vzhledem k tomu že už řadu let matka nechodí do práce, tak daně platit nemusí. Malá, vlasně teď už mladá chodila napřed do lesní školky, potom do Waldorfské školy a od covidu se vzdělává doma, protože i Waldorfská škola je údajně zpátečnická.

Bývalo to moc milé děcko….

eena
eena (176 příspěvků) 26.09.2023, 07:43:46 xxx.xxx.231.241

No toto je “katastrofa” - ťažko riešiteľná, pretože títo OSVIETENCI sú presvedčení o tom, že oni majú pravdu a všetci ostatní sú mimo. V širšej rodine tiež máme niečo podobné - teda nie až tak, ale predsa. Zaujímavé je ale na tom to, že z čoho žijú - v podstate vždy na niekom “parazitujú” lebo oni riešia čakry, makry papkajú v pekných dňoch kvetinky z lúky, ale vždy je niekde v okolí niekto (manžel, mama, babka a pod) kto zabezpečuje všetko ostatné. U nás aj také prízemnosti ako umytie riadu (lebo naša madam potrebuje čas na meditovanie či čo), s  jej dcérou k lekárovi tiež chodí babka - lebo “osvietená” tam ísť nemôže - tam býva predsa kopec chorých ľudí a je tam zlá energia. Chvíľu mala tiež nápad ísť bývať do lesa- do chaty bez vody a elektriny aj s dcérou a podobne zmýšľajúcim gengľavým mužom. Babka ju tam poslala, ale že vnučku si berie do starostlivosti ona - tak ju to chvála bohu prešlo. Jediné asi pokúsiť sa ísť na to cez dieťa - no je to na dlhé lakte.  

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 27.09.2023, 08:56:14 xxx.xxx.171.14

Jo, jsou to srandy. Tady jim údajně jeden z členů dal k dispozici nějaká pole a lesy. Co mi říkala druhá sestřenka, tak ta naše Nána tam odtáhla nějaký rodinný majtek. Ona žila v domě u svého otce, ten teď má diagnostikovaného alzheimera, tak si mohla vzít co chtěla.

Přez dítě ji jde ovlivnit těžko. Holce je 12 a maminka jí dokonale vymyla mozek. I kdyby jsme chtěli kontaktovat jejího otce, asi by to k ničemu nebylo. Je to řek a většina naší rodiny se s ním prostě nedomluví. Navíc, co vím má novou rodinu a holku už moc zájem nemá.

Anonymní (neregistrovaný) 27.09.2023, 13:54:59 xxx:xxx.1474:4e50

To je jako závislost na alkoholu nebo heroinu. Člověk si na to musí přijít sám. A nelze mu alkohol hned vzít, protože delirium tremens. A ty vazby  a chapadla jsou kolikrát až děsivý:


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.