Aktuálně: 4 676 inzerátů177 330 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

Váš oblíbený eshop na nákupy pro kočky?

Pruzinka007
Pruzinka007 (7 příspěvků) 21.09.2023, 10:20:14 xxx.xxx.42.20

Už dlouho hledám nějaký levný, ale dobrý online zverimex s širokým výběrem nábytku a škrabadel pro kočky. Kde tohle vybavení kupujete vy - ostatní kočkomilové?

Tenurri
Tenurri (340 příspěvků) 21.09.2023, 10:28:23 xxx.xxx.213.168

V tomhle ohledu jsem spokojená se zoohitem. Dělám si zálusk i na RajenPets police na zeď, ale ty jsou cenově dražší.

Ze zoohitu mám škrabadlo Natural Paradise XL + válec Natural paradise XL…myslím, že už přes 4 roky a vypadá furt dobře, je bytelné i pro maiňáka. Jediné, co by chtělo na pár místech vyměnit, tak sisal na škrabadle na spodním válci…klidně bych do tohoto škrabadla šla znovu. Poměr cena x vzhled x kvalita je za mě dost dobrá. 
Pelechy peru v pračce a suším v sušičce a za mě taky dobrý. 

biaca
biaca (587 příspěvků) 21.09.2023, 10:33:17 xxx.xxx.47.71

Základní výbavu kupuji na bitibě. 

Hračky pro kočky mám většinou z Amazonu plus tam kupuji Churu bites. (kupovala jsem tam i písek, který měli o 100 levnější, ale přišli o dopravce - takže Cat best musím kupovat na bitibě dráž.)

Další oblíbené místo k nákupu pamlsků je Rebeldog, kde kupuji především krevety pro staršího kocoura. /mám ráda značku RAW-RAW/

Pro mladšího odebírám čerstvá kuřátka z Timimo masíčka. 

Verinární krmivo kupuji na VEt-s z Litomyšle 

Sem - tam ještě nakoupím na Spokojený pes, ale to ojediněle. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.