Aktuálně: 4 685 inzerátů177 452 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

Kocour čůrá doma

Anonymní (neregistrovaný) 25.09.2023, 12:32:39 xxx.xxx.12.153

potřebuju poradit s britským kocourem. Mám ho doma už dva roky, je vykastrovaný. Potom mám ještě dva psy, fungují spolu bez problémů. Před pár měsíci jsem dala kočičí WC z místnosti na balkón. Kocourovi jsem dala na balkon ještě šplhadlo a to má úspěch, z vyvýšeného místa teď sleduje venkovní život takže ven chodí pozorovat rád. Problém je ale v tom záchodu. První dva týdny chodil čurat do psícho pelechu na deku! Chodí ale i do svého venkovního wc, několikrát denně se vyčůrá nebo vykadí i venku ale občas i do psího pelechu. Už nevím co s tím. Nějaká rada, aby přestal psí pelech počůrávat a chodil jen do svého kočičího záchodu ?

Rapotačka (neregistrovaný) 25.09.2023, 12:45:20 xxx:xxx.b049:356d

To nemá řešení.☹️

Nebo vás snad něco napadá?

kometa
kometa (4388 příspěvků) 25.09.2023, 12:55:33 xxx.xxx.224.101
Anonymní:

potřebuju poradit s britským kocourem. Mám ho doma už dva roky, je vykastrovaný. Potom mám ještě dva psy, fungují spolu bez problémů. Před pár měsíci jsem dala kočičí WC z místnosti na balkón. Kocourovi jsem dala na balkon ještě šplhadlo a to má úspěch, z vyvýšeného místa teď sleduje venkovní život takže ven chodí pozorovat rád. Problém je ale v tom záchodu. První dva týdny chodil čurat do psícho pelechu na deku! Chodí ale i do svého venkovního wc, několikrát denně se vyčůrá nebo vykadí i venku ale občas i do psího pelechu. Už nevím co s tím. Nějaká rada, aby přestal psí pelech počůrávat a chodil jen do svého kočičího záchodu ?


Zdravotní problém? Několikrát denně se vyčůrá i vykadí mi přijde dost. Stres ze změny?

Rapotačka (neregistrovaný) 25.09.2023, 22:07:24 xxx:xxx.ecfd:c6fd

Že by to bylo tak jednoduché? 

Doron
Doron (1893 příspěvků) 25.09.2023, 22:37:30 xxx.xxx.1.230
Rapotačka:

Že by to bylo tak jednoduché? 


Oni jsou někdy lidi strašně tvrdohlavý.

Radila jsem kamarádům, kteří mají problémy s čistotností dvou koček, ať přidají další zachůdek, nebo raději dva.

A oni ne a ne, že víc záchůdků čistit nebudou a taky že nevypadají v interiéru hezky.

Tak mají radši celej byt posranej a počůranej a čekají, vlastně nevím na co..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.