Aktuálně: 4 801 inzerátů175 503 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Žravá kočka

Anonymní (neregistrovaný) 01.10.2023, 19:33:54 xxx.xxx.37.124

Mám 5 měsíců staré kotě mainské mývalí. Kočička je milá, hravá, mazlivá, prostě NEJ. Jen by mě zajímalo jestli i ostatní koťata tohoto plemene jsou tak neuvěřitelně žravá jako ta naše. Dostává kapsičky, celý den má k dispozici suché (royal canin), dostává vit. pastu i pastu proti bezoárům, na balkoně je tráva. Nicméně včera jsem jí nachytala, jak žere granule pro králíka. To množsví potravy co do sebe dokáže nacpat mě dost zaráží,mám ještě jednu číču, sibiřku (8 měs), ale ta toho seřere mnohem méně. I hovínka produkuje v odpovídajícím množství, někdy to vypadá, že mám doma slona. Je to normální?

lesnizinka
lesnizinka (1566 příspěvků) 01.10.2023, 19:44:48 xxx.xxx.88.62

Mám sice jiné plemeno, ale je to normální. Kotě je ve vývinu a stejně jako u dětí, mají období překotného růstu, kdy je třeba hodně jíst a pak stagnace, kdy bude nejspíš žravé míň. Ne, že by to vadilo, ale proč žere granule pro králíka, když má svoje?  Třeba jí chutnají víc? Náš zase rád žere granule pro ryby, což jsou ovšem ty nejlevnější šuntové granule pro kočky😏 U krmení ryb to má jako zpestření😉

kometa
kometa (4273 příspěvků) 01.10.2023, 19:57:06 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Mám 5 měsíců staré kotě mainské mývalí. Kočička je milá, hravá, mazlivá, prostě NEJ. Jen by mě zajímalo jestli i ostatní koťata tohoto plemene jsou tak neuvěřitelně žravá jako ta naše. Dostává kapsičky, celý den má k dispozici suché (royal canin), dostává vit. pastu i pastu proti bezoárům, na balkoně je tráva. Nicméně včera jsem jí nachytala, jak žere granule pro králíka. To množsví potravy co do sebe dokáže nacpat mě dost zaráží,mám ještě jednu číču, sibiřku (8 měs), ale ta toho seřere mnohem méně. I hovínka produkuje v odpovídajícím množství, někdy to vypadá, že mám doma slona. Je to normální?


Kolik těch kapsiček denně dostává? Asi má hlad, když žere i granule pro králíka. Je ve vývoji. Maso jste zkoušela? Proč si tolik lidí myslí, že kapsičky a granule jsou to nej?

Mám dva kocoury - mladý je hlavně na mase, starší na dietních kapsičkách (musí, ledviny). A hádejte, který z nich má výrazně větší bobky?

hmn
hmn (1047 příspěvků) 01.10.2023, 20:02:03 xxx.xxx.33.9

“ale proč žere granule pro králíka, když má svoje?”

Protože RC jsou vhodné pro slepice, tak má asi rozum.
K masu se nedostane?

a jo, koťata umí spořádat neuvěřitelná množství a je to normální

Rapotačka (neregistrovaný) 02.10.2023, 01:56:17 xxx:xxx.2322:c564
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.10.2023, 19:33:54

Rostoucí kotě?

Maso - syrové, čerstvé dostává?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.