Aktuálně: 4 802 inzerátů175 505 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Vybavení lékárničky

biaca
biaca (570 příspěvků) 03.10.2023, 16:48:19 xxx:xxx.b34a:740f

Zdravím, 

Stále se zde probírá výběr těch nejlepších kapsiček, maso adt. 

Ale jak mate vybavenou lékárničku už se tady neprobírá. 

Tak moje lékárnička je tvořena - mám podávač léků, plastové stříkačky, nůžtičky, šampon proti parazitům, teploměrem

a) proti průjmu - Entero Zoo gel, Cat & Dog tablety, optiballast

b) protiotiky - Fortiflorou, Canvit probiotika

c) dále jsem koupila Dent-on -ale zatím jsem nepoužila trochu se bojím, jak kocouři by zareagovali 

d) test na Giardie 

Napadá Vás ještě něco čím bych mohla lékárničku kocourů doplnit? 

kometa
kometa (4273 příspěvků) 03.10.2023, 19:24:13 xxx.xxx.147.163
biaca:

Zdravím, 

Stále se zde probírá výběr těch nejlepších kapsiček, maso adt. 

Ale jak mate vybavenou lékárničku už se tady neprobírá. 

Tak moje lékárnička je tvořena - mám podávač léků, plastové stříkačky, nůžtičky, šampon proti parazitům, teploměrem

a) proti průjmu - Entero Zoo gel, Cat & Dog tablety, optiballast

b) protiotiky - Fortiflorou, Canvit probiotika

c) dále jsem koupila Dent-on -ale zatím jsem nepoužila trochu se bojím, jak kocouři by zareagovali 

d) test na Giardie 

Napadá Vás ještě něco čím bych mohla lékárničku kocourů doplnit? 


Tak já jsem typicky kovářova kobyla. Doma mám akorát dezinfekci a tu jsem stejně ještě použít  nepotřebovala

kocoura219
kocoura219 (130 příspěvků) 03.10.2023, 19:26:01 xxx:xxx.b317:6c03

Dobré téma 🙂 Já tam mám třeba ještě obinadlo, , Betadine, betaglukan, meloxidyl na bolest a WeCysto na problémy s močovými cestami. A taky lososový olej - pro případ zácpy 😀 Vlastně mi teď došlo, že toho mám asi pro kocoura v lékárničce víc než pro nás…. klasika 🤣

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 03.10.2023, 22:29:50 xxx.xxx.61.97
biaca:

Zdravím, 

Stále se zde probírá výběr těch nejlepších kapsiček, maso adt. 

Ale jak mate vybavenou lékárničku už se tady neprobírá. 

Tak moje lékárnička je tvořena - mám podávač léků, plastové stříkačky, nůžtičky, šampon proti parazitům, teploměrem

a) proti průjmu - Entero Zoo gel, Cat & Dog tablety, optiballast

b) protiotiky - Fortiflorou, Canvit probiotika

c) dále jsem koupila Dent-on -ale zatím jsem nepoužila trochu se bojím, jak kocouři by zareagovali 

d) test na Giardie 

Napadá Vás ještě něco čím bych mohla lékárničku kocourů doplnit? 


Napadá mě mít ještě nějaké obinadlo, respektive čtverečky mulu, to já třeba teď hodně využiji. Pak určo dezinfekci.

Kdyby, nedejbože, Ti kocour (některý) onemocněl jako mně, jsou takové ty jednoduché diagnostické proužky na moč - odečteš z nich třeba právě, zda je v moči cukr.

Asi se hodí mít i rychlý zdroj energie - třeba Glukopur. Já mám pro Fida přímo glukózu, kdyby mi šel do hypo stavu. No a záleží, jak odstraňuješ klíšťata. Já rukou, ale mám snad 3 druhy pinzet a háčků.

No a pak mám přímo baterii stříkaček s jehlami, ale to je už specifický případ. Asi jsem psala, že jak jsem je sháněla, tak v někt. lékárnách na mě hleděli jak na feťáka.😀

Někdo také používá gumové rukavice (já ne), ale asi je vhodné mít dezinfekci event. i sama pro sebe.

No a funkční váhu…a stoprocentně jsem na dalších milión věcí zapomněla…

P.S. Zrovna dnes jsem v lékárně poptávala novou sadu diagn. proužků do glukometru, ale to je opět specifická záležitost.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.