Aktuálně: 4 944 inzerátů174 406 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Otevřený dopis Majitelům Pokorným.

XY. (neregistrovaný) 24.10.2023, 06:08:36 xxx.xxx.120.185

Nevím jak nejlépe začít. 

Ale asi nikdo nepředpokládal že jsem na web naběhne taková to sorta lidí. To co tady již delší dobu předvádí lidi na diskuzi je ostuda a na web to vrhá špatné světlo u veřejnosti ( oni si to neuvědomují  ? )  Vy jste jim na začátku ukázali vztřícnou ruku a teď tady sklízet co jste zaseli.  A ano vybudovat internetový portál dá hodiny a hodiny práce vše není na počkání se ví proto já na Vás vyvíjel nemalý tlak aby byl posun podstatný. A přešly jsem právě ty nej lidi ze zaniklého webu ( což se po pravdě s odstupem času nestálo 😒 a nechci urazit  ty co jsem přišli).

A jediné co bych chtěl závěrem dodat zvažují jestli jsem vůbec nadále docházet. Protože až na pár diskuzi to s chovem zvířat nemá nic společného a mrzí mě to hlavně vůči Vám pánové Pokorný 😔. A poté ještě o výhledově smazání tohoto vlákně není potřeba aby tady zabíralo místo užitečnějším věcem děkuji.

PS : Na tento text není potřeba reagovat každý máte doma zrcadlo milý uživatele. Tak se tam zkuste podívat jestli se ve Vás ty chovatele a milovníci zvířat přeci jen neukrývají. Jinak na internetu jsou tisíce chatu a diskuzí.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
24.10.2023, 07:46:28 xxx.xxx.40.76

Dobrý den, věřte, že si vážíme úplně každého uživatele, který přešel diskutovat na tento web. I díky tomu, se diskuzi podařilo vyladit do prozatímní podoby a hlavně funkčnosti, která je úplně jiná, než byla na začátku.

Že se některé téma netýká chovatelství, si myslím že nevadí. I to k tomu patří, stejně jako to, že občas proběhne drsnější výměna názorů. Ale za těch několik měsíců se zde probrala už celá řada chov.problémů. K dnešnímu dni je tady dohromady 14 500 témat. Jsme vděční za každého diskutujícího a každého nově příchozího.

XY. (neregistrovaný) 24.10.2023, 10:09:39 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 24.10.2023, 07:46:28

Vaší odpověď a ještě tak rychle jen neočekával a ani pozdrav nepovažuji za důležitý ale v Vám tedy pěkný úterní den.

No já opravdu na tento web koukám komplexně a i kritickým oken . Statistiky také sledují Vámi zmíněnou nevidím.  A jestli se 17 let usiloval o tohle tak dobrá nemám právo vás soudit když vás vůbec neznám.

Ale nedokáží do nekonečna mlčet. Tady se dokonce člověk vydává za MVDR !  Ano témat může být klidně tisíce ale aspoň by měli být nějak řazeny aby to mělo smysl. Protože takhle hazete uživatele do jednoho pytle. Viz psi téma Politika ( když tam bude uživatel činný přibyde mu do statistky X příspěvků) a nové příchozí uživatele to prostě máte. 

A ano i  internetový svět je o vzájemné důvěře. A co už jednou do klávesnice natukám tak je nezvratné !! 

PS: Tady ty lidé si budou myslet že jsi jdu budovat kariéru renomé a prestiž. Takže bych pro komunikaci zvolil soukromou cestu ale z vašich časových důvodu na ní netrvám.  

          

                                                

Anonymní (neregistrovaný) 24.10.2023, 12:10:13 xxx.xxx.192.105
Odpověď na příspěvek uživatele XY. z 24.10.2023, 10:09:39

Vy jste normálně revoluční člověk pane chrozóme.

XY. (neregistrovaný) 24.10.2023, 16:47:40 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 24.10.2023, 12:10:13

Vidíte ač Vás vůbec neznám i tak jsem vám sdělil to podstatné. Ale že jsem revoluční člověk bych neřekl.

Neverend
Neverend (206 příspěvků) 24.10.2023, 16:52:16 xxx.xxx.242.38

Ani bych neřekl že XY je nějak revoluční,jen se slušně chová a v tomto prostředí má nezvyklé názory. 🙂 Tak by to vlastně mělo být,ne? 

Drvodělka fialová (neregistrovaný) 24.10.2023, 19:58:19 xxx.xxx.106.36

Řekla bych, že pan chromozom, sdělil vše podstatné a není vlastně potřeba diskutovat. Bylo by to v podstatě proti jeho přání, diskutovat o něčem, co se chovatelství netýká.

XY. (neregistrovaný) 25.10.2023, 07:32:13 xxx:xxx.6251:4062

Ano nechtěl jsem zde v tématu dál psát. Ale to že jsem dorazil Gustík  změnilo situaci. Ano mohl jsem hledat na netu jinou cestu. Jak mu za krásné příspěvky a tvorbu 👍 poděkovat . (Z časových důvodu volím tu nejjednoduší zde). Takže GaGaGa ještě jednou díky ❤️ a chovu zdar 🍀.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.