Aktuálně: 4 871 inzerátů174 804 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Chybějící lidé z iFAUNY

Fikovnice
Fikovnice (4321 příspěvků) 01.11.2023, 23:17:43 xxx.xxx.61.184

Ahoj!

Psala jsem už jinde: Hodně moc postrádám Odettu; dále se mě někdo (nemám svolení konkretizovat) v SZ ptal na Gaelle; a už předlouho pátrám po Koňadře. Dále Conie…by bylo fajn, kdyby se ozvala. Pak hodně chybí Dasvo a vůbec mužský element, jak psala jinde Thielli. Já to sem napsala, zda někdo o někom z výše uvedených nevíte…nebo nemáte nějaký kontakt…?

Edit: Ještě Atheira zmizela.

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 01.11.2023, 23:25:07 xxx.xxx.124.42

Atheira je určitě na FB…  a tam bude i zbytek. Odetta, vím, kde je, nepovím, neb se to nedělá.

Koňadra už nechodila ani na iF roky, jsme ji moc rozčilovali, vtipné bylo, že dvě, co se nemohly vystát (scylla) opustily fórum zároveň, to nemusely, že jo. 🙂
A ostatní, kdyby chtěli, tak přijdou, asi mají důvod, že nepřijdou, co by chodili, když čas se dá využít asi lépe.

Buggyra
Buggyra (3233 příspěvků) 02.11.2023, 06:35:42 xxx.xxx.198.226

Mám taky dvě od koní, od kterých bych si ráda přečetla, ale ony nepřispívaly nijak hojně už ani na tu iF, takže předpokládám, že uzavření diskusí pro ně byl jen poslední hřebíček. Resp. u jedné z nich je dost možné, že si toho ještě ani nevšimla, protože tak často prostě na diskusi nechodila. Objevila se jednou dvakrát do roka…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.