Aktuálně: 4 872 inzerátů174 770 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Lysá nad Labem výstava

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 19.11.2023, 14:11:19 xxx.xxx.171.177

https://www.prahain.cz/zivot-ve-meste/proboha-to-jsem-nezazil-vystavovatele-v-lyse-nad-labem-priblizili-patecni-udalosti-15694.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1187211&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Kdo jste se byli podívat?

Já jsem tam včera kupovala slepičky. Přijeli jsme asi 20 min před otevřením a už bylo u vchodu nacpáno. Byla to sranda. Rázní chovatelé v důchodovém věku třímali v jedné ruce dřevěné bedny s ostrými hranami, v druhé ruce hůl. Po otevření brány se svižně rozeběhli směrem k tržišti. Na malém place bylo rázem mezi klecemi asi 200 lidí. Pochopila jsem, že kdo vybírá, nemá nic. Takže jsem uviděla první klec s lilipukami a zaječela, že je kupuji. Málem jsem dostala pár ran holí od méně rozhodných zájemců, ale slepice jsou moje.

Výstava se rozhodně vydařila 🤣🤣🤣

acher
acher (662 příspěvků) 19.11.2023, 14:30:22 xxx.xxx.222.196

Ano organizace opět vázla.Už při navážení zvířat.Lilo jak z konve,otevřená jedna brána,takže najet a pak vyjet byl horor.V pátek stály u obou vstupů fronty hodinu než se dostali lidi dovnitř. Na parkovišti došel papír v tiskárně,takže se závora neotvírala.QR kod u prodeje fungoval jen u některých zvířat,a o frontě u prodeje nemluvě.Takže si neumím představit příští rok evropskou výstavu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.