Aktuálně: 4 979 inzerátů173 945 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

NVH

jo012810
jo012810 (182 příspěvků) 18.12.2023, 07:34:03 xxx.xxx.101.35
Koutak:

Zdravím všechny.Jsem zde a stále sleduji,ale NVH nevidím,tak jen pár fotek z mého nyní už malého chovu.Kouťák 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Určitě se přidají i další chovatelé “němců”, tak, jak bylo na ifauně. Ještě mi chybí p. Míra fér a jeho neskuteční “plyšáci” - bubláci. Určitě je potkám v lednu v Lysé, tak jako v loňském roce

Obrázek
jo012810
jo012810 (182 příspěvků) 18.12.2023, 09:31:51 xxx.xxx.101.35
jo012810:

Určitě se přidají i další chovatelé “němců”, tak, jak bylo na ifauně. Ještě mi chybí p. Míra fér a jeho neskuteční “plyšáci” - bubláci. Určitě je potkám v lednu v Lysé, tak jako v loňském roce

Obrázek

Omlouvám se, že jsem si po sobě nepřečetl a p. Féra jsem napsal s malým f.🙄

Anonymní (neregistrovaný) 19.12.2023, 12:25:36 xxx.xxx.124.233

Německé výstavní nechovám, ale pár fotek vložím z chovu Ludvíka Hory.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (36 příspěvků) 24.02.2024, 13:49:26 xxx.xxx.168.33

Zdravím.

   V předchozím příspěvku jsem napsal,že už holuby nechovám a tak dávám vysvětlení.Na letošní rok jsem měl postavených 5 párů NVH a od dvou párů jsem již odchovával pouze červené kapraté.

   Konec roku a začátek roku letošního začal pro mě špatně.Covid,chřipka a tromboza.Je mi 72 let a tak jsem se rozhodl s chovem holubů nadobro skončit.Z chovu jsem vybral 10 kvalitních holubů a ty jsem daroval kamarádovi z klubu NVH,takže můj chov bude pokračovat dál.

   Přeji všem krásné holubaření a každého rád uvidím. Zdeněk FRANTA (Kouťák)

Obrázek
jo012810
jo012810 (182 příspěvků) 24.02.2024, 15:09:22 xxx.xxx.101.35
Odpověď na příspěvek uživatele Koutak z 24.02.2024, 13:49:26

Škoda….Možná by vám holoubci dávali psychickou vzpru. Když máte holubník na chalupě a jsou zdravotní potíže, pak se moc nedivím. Ať se zdarví “umoudří” a můžete alespoň sledovat ten holubářký život a tu a tam pokecat s přáteli. Jak říkal můj o dost starší kolega-holubář. Je sice pěkné získat na výstavě čestnou cenu, ale lepší je se sejít s mnoha přáteli. Tak hodně zdraví.

Franta (neregistrovaný) 25.02.2024, 16:49:32 xxx.xxx.64.242
Koutak:

Zdravím.

   V předchozím příspěvku jsem napsal,že už holuby nechovám a tak dávám vysvětlení.Na letošní rok jsem měl postavených 5 párů NVH a od dvou párů jsem již odchovával pouze červené kapraté.

   Konec roku a začátek roku letošního začal pro mě špatně.Covid,chřipka a tromboza.Je mi 72 let a tak jsem se rozhodl s chovem holubů nadobro skončit.Z chovu jsem vybral 10 kvalitních holubů a ty jsem daroval kamarádovi z klubu NVH,takže můj chov bude pokračovat dál.

   Přeji všem krásné holubaření a každého rád uvidím. Zdeněk FRANTA (Kouťák)

Obrázek

Přeji hlavně hodně zdraví a pak se třeba ještě dostaví chuť aspoň na pár kousků NVH, za všechno co jste pro chovatelství udělal vám patří velké dík.

jaroslav69pokorny
jaroslav69pokorny (12 příspěvků) 25.02.2024, 19:07:50 xxx.xxx.60.5
Koutak:

Zdravím.

   V předchozím příspěvku jsem napsal,že už holuby nechovám a tak dávám vysvětlení.Na letošní rok jsem měl postavených 5 párů NVH a od dvou párů jsem již odchovával pouze červené kapraté.

   Konec roku a začátek roku letošního začal pro mě špatně.Covid,chřipka a tromboza.Je mi 72 let a tak jsem se rozhodl s chovem holubů nadobro skončit.Z chovu jsem vybral 10 kvalitních holubů a ty jsem daroval kamarádovi z klubu NVH,takže můj chov bude pokračovat dál.

   Přeji všem krásné holubaření a každého rád uvidím. Zdeněk FRANTA (Kouťák)

Obrázek

Doufám, že už jsi zdráv a ty moribundusy jsi zahnal.

Koutak
Koutak (36 příspěvků) 25.02.2024, 19:38:11 xxx.xxx.168.33

Jardo,bez holubů je to těžké,ale já neumím nic dělat polovičatě,tak toto řešení bylo to nejlepší co jsem mohl udělat.Holuby jsem daroval kamarádovi z klubu NVH a mám stále zprávy jak se jim daří.Mají se dobře a to je to hlavní.I když budu bez holubů,tak každý měsíc na trhu v Soběslavi a výstavách v okolí budu vždy,protože tam jsou lidé,kterým rozumím.Až pojedeš někdy na Třeboňsko,tak se zastav.Kouty víš kde jsou.Posílám mé poslední holoubě narozené koncem roku  2023. Zdraví Zdeněk 

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.