Aktuálně: 4 936 inzerátů174 262 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

kocorek se motá

tydýt (neregistrovaný) 30.12.2023, 16:05:37 xxx:xxx.aab9:5a44

Ahojky, máme na chatě kocourka cca jeden rok, přišel sám. Krmíme ho, byli jsme s nímvloni u veterináře a dostal všchny injekce, co se mají dávat u venkovních koček. Spí v zateplené boudičce. Když ho krmíme, nebo když přijedeme, tak se nám zdá, že neudrží rovnováhu. Chodí jak opilý. Dnes spadl z lavičky a ostatní kočky spadnou na nohy, ale on na bok a záda. trvalo toi skoro minutu než se srovnal, ale pak měl problém vyskočit na lavičku. Vloni měl něco s učima, dostával nějaká antibiotika. Prosím o radu, zda s ním zajít k veternáři nebo jak dál postupovat? Není náš, je to nalezenec, ale určitě mu chceme pomoci. díky Ivan 

kometa
kometa (4195 příspěvků) 31.12.2023, 14:57:00 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele ančovička z 31.12.2023, 10:05:56

No nevím, že by měl kvůli svrabu až takové potíže s koordinací? To by už musel mít zasažené vnitřní ucho. A tohle udělá spíš infekce než prašivina.

ančovička
ančovička (856 příspěvků) 31.12.2023, 15:05:30 xxx.xxx.243.249
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 31.12.2023, 14:57:00

Bohužel to zažila kamarádka,když se ujala toulavého kocoura..měl prašivinu,možná uz i tu infekci..a padal do stran.. veterinář ho dal do pořádku 👍

Samko (neregistrovaný) 31.12.2023, 15:15:15 xxx:xxx.fe10:d27b
tydýt:

Ahojky, máme na chatě kocourka cca jeden rok, přišel sám. Krmíme ho, byli jsme s nímvloni u veterináře a dostal všchny injekce, co se mají dávat u venkovních koček. Spí v zateplené boudičce. Když ho krmíme, nebo když přijedeme, tak se nám zdá, že neudrží rovnováhu. Chodí jak opilý. Dnes spadl z lavičky a ostatní kočky spadnou na nohy, ale on na bok a záda. trvalo toi skoro minutu než se srovnal, ale pak měl problém vyskočit na lavičku. Vloni měl něco s učima, dostával nějaká antibiotika. Prosím o radu, zda s ním zajít k veternáři nebo jak dál postupovat? Není náš, je to nalezenec, ale určitě mu chceme pomoci. díky Ivan 


Než ve Vašich rukou, tak mu bude evidentně líp v útulku. Tam si ho může vzít někdo, kdo ho nenechá venku samotného na chatě.☹️👎

Samko (neregistrovaný) 31.12.2023, 15:19:44 xxx.xxx.81.134

Dnes spadl z lavičky a ostatní kočky spadnou na nohy, ale on na bok a záda. trvalo toi skoro minutu než se srovnal, ale pak měl problém vyskočit na lavičku. 

Vy jste tu minutu jen přihlížel? 👎

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 31.12.2023, 15:23:05 xxx.xxx.60.181
Odpověď na příspěvek uživatele Samko z 31.12.2023, 15:15:15

Promiňte, ale nedělejte s toho kovbojku. Roky jsme měli tzv. chalupové kocoury. Sousedi jim dávali “základní” jídlo a od pátku do neděle bývali u nás, pak celé léto, všechny prázdniny a dovolené. Když onemocněli, brala jsem je domů do bytu. Ten jeden i u nás byl pak uspán, měl selhání ledvin.

Tady zadavatel se zajímá, není mu stav jeho zvířete jedno.

tydýt (neregistrovaný) 31.12.2023, 15:40:27 xxx:xxx.5eb1:d266
Odpověď na příspěvek uživatele Samko z 31.12.2023, 15:15:15

Velice se omlouvám, že jsem se jej ujal. Přišel sám, mám chatu cca 500 od další nemovitosti. Byl zablešený a vyhublý, malý, podtržený. Vzali jsem jej k veterináři , všechny vyšetření, všechny potřebné injekce. Veteřinář zjistil , že má nějaký zánět v uších. Dostával cca 7 dní “antibitika”, každý den tam chodím, každý den dostáva kapsičku, keksíky a čistou vodu ( jo manželka mu občas dává  šunku a tvrdý sýr, to já jsem nedostal , ani nepamatuji.  Myslíte, že je mu u nás špatně, no tak si pro něj přijeďte a ukažte, co umíte. 

Samko (neregistrovaný) 31.12.2023, 15:48:19 xxx.xxx.81.134

No tak si pro něj přijeďte a ukažte, co umíte.

Jste laskavost sama, omlouvám se.

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 31.12.2023, 16:09:04 xxx.xxx.60.181
Fikovnice:

Promiňte, ale nedělejte s toho kovbojku. Roky jsme měli tzv. chalupové kocoury. Sousedi jim dávali “základní” jídlo a od pátku do neděle bývali u nás, pak celé léto, všechny prázdniny a dovolené. Když onemocněli, brala jsem je domů do bytu. Ten jeden i u nás byl pak uspán, měl selhání ledvin.

Tady zadavatel se zajímá, není mu stav jeho zvířete jedno.


Fuuuj!

* Z toho kovbojku…

Chtěla jsem napsat něco jiného, pak to změnila a už jsem si nevšimla té hrubice!!!🤭


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.