Aktuálně: 4 840 inzerátů175 668 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Úspěšné odčervení

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (778 příspěvků) 16.01.2024, 11:12:01 xxx.xxx.27.179

Ahoj, už jsem tu v minulosti psala o tom, že jsem s novým domem podědila kočku po předchozích majitelích. Pořád je z ní tedy kočka venkovní (z vlastního rozhodnutí), ale už jsme se celkem skamarádili a dáváme si rande každý večer u branky z důvodu krmení. 

Ale co teď řeším. Chci odčervit. Tableta je neprůchozí, narvat si to nenechá a já si s ní teď nechci kazit vztahy, ochucená pasta taky neprojde, toho se ani nedotkne.

Je pro kočky co se týče odčervení nějaký kompromis, který neskončím jejím šrámem na duši a mým v obličeji?

lesnizinka
lesnizinka (1569 příspěvků) 16.01.2024, 11:29:12 xxx.xxx.95.194
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 16.01.2024, 11:12:01

Já dávám spot on(kapku za krk, ale to určitě znáte) Dropspot se to tuším jmenuje, nebo Profender.

kometa
kometa (4291 příspěvků) 16.01.2024, 13:07:33 xxx.xxx.224.101
JanaJanaJanaJana:

Ahoj, už jsem tu v minulosti psala o tom, že jsem s novým domem podědila kočku po předchozích majitelích. Pořád je z ní tedy kočka venkovní (z vlastního rozhodnutí), ale už jsme se celkem skamarádili a dáváme si rande každý večer u branky z důvodu krmení. 

Ale co teď řeším. Chci odčervit. Tableta je neprůchozí, narvat si to nenechá a já si s ní teď nechci kazit vztahy, ochucená pasta taky neprojde, toho se ani nedotkne.

Je pro kočky co se týče odčervení nějaký kompromis, který neskončím jejím šrámem na duši a mým v obličeji?


Je pro kočky co se týče odčervení nějaký kompromis, který neskončím jejím šrámem na duši a mým v obličeji?

Pipeta Nexgard, bere škrkavky i tasemnice. Seženete u veta.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.