Aktuálně: 4 876 inzerátů174 837 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

Chytání rosely

bobes (neregistrovaný) 16.03.2007, 15:55:36 xxx.xxx.88.30
ahoj. mam takovy dotaz uletla mi rosela a newim jak ji mam chytit lita uz asi 2 dny po zahrade a porad se mi ji nepodarilo chytit.
Kdo s tim ma zkusenostitak se prosim ozvete
kecke99
kecke99 (2 příspěvků) 17.03.2007, 07:58:34 xxx.xxx.128.40
ak ju maš trochu ochočenou na ruku skus jej ponuknut proso snaž sa pomalimi pohybmi dostat čo najblišie k nej aby vydela proso ak je hladna ver tomu že ti na roku pojde sama nerob však žiadne prudke pohiby iba by si ju zbytočne vyplašil.ja som tak chital andulki ked mi uleteli pred blokom.jednu som chitil dokonca až po dvoch dnoch lebo uletela niekam dalej a nevedel som kam ale mam je obe doma
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 18.03.2007, 11:39:44 xxx.xxx.183.35
Dobrý den pokud máte ještě partnera rozely, tak ho umístěte do voliéry a do klece na zem. Voliéru nechejte otevřenou. Nebo papouška nalákejte na krmení určitě je hladný a podobně. Musíte si zhotovit takzvaný lapač a popřípadě papouška chytit. Nebo nějakou síť
Ivvča (neregistrovaný) 23.07.2007, 16:24:17 xxx.xxx.173.163
Já chytala na naší zahradě cizí roselu. Mám ji doma a nikdo se k ní nehlásil, tak asi zůstane naše. Nebála se, ale chytit se nenechala. Až pak jsem jí dala na zem pomeranč, chvíli počkala,až začala jíst a chtěla ji chytit ručně.Nešlo to, ale asi byla i vyhládlá, protože už neodlítala na stromy jako předtím, ale spíš jen poodlítla tak o metr. Pak jse jí nechala chvíli ať jí na trávě a chytila ji na zemi do síťky na motýly. Jinak když nám kdysi uletěla andulka, dali jsme ven v kleci samečka a podařilo se mu přivolat ji. Fakt to pomáhá.
ondra (neregistrovaný) 04.10.2010, 15:27:40 xxx.xxx.143.20
nám lítá rosela po celé ulici a nevím jak ji chytit není vůbec ochočená

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.