Aktuálně: 4 953 inzerátů174 088 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Lovi ale nesezere

Anonymní (neregistrovaný) 26.02.2024, 10:54:21 xxx.xxx.39.20

Je normalni ze nas kocourek je skvely lovec, mysi a bohuzel i ptaku ale  je to predator neda se nic delat. Ale zarazi nas ze sve ulovky nezere, rad se ukazuje a ceka na pochvalu jenze  uz to zacina byt dost neprijemne sbirat po dvorku porad zakousle mysi. S tim jsme se jeste uzadne kocky nesetkali  aby ulovky nesezrali. Znamena to snad neco?

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 26.02.2024, 11:30:21 xxx.xxx.95.92

Kočky loví proto, že jsou tak naprogramované, nemůžou umřít hlady a jsou to šelmy, takže se nepasou. I když je doma kočka dobře krmená, lovit bude, ale nežere to. Naše kočka loví, ale sežere jen někdy. Stejně minimálně něco nechá, takže uklidit to musím. Jestli máte slepice, házejte  myši jim. Jo a mimochodem: tím, že to nežere, nemá alespoň imrvere tasemnici, jako ta naše👎 To je horší, než sbírat myši🙄

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 26.02.2024, 18:05:21 xxx.xxx.64.54

Někdy sbírám celou myš, někdy střevo, někdy hlavu. Nejhorší je zdechlina pod postelí, pozná se tak, že smrdí, někdy se kvůli ní musí stěhovat nábytek. To se stane, když mi kocour přinese živou - dárek a kouká proč ječím, ať to chytí. Nechytí, daroval ji mně.  Když mi přinese mrtvou, chlubí se, vytahuje, chce pochvalu a vyměnit za pamlsek, případně kus masa.

Anonymní (neregistrovaný) 27.02.2024, 09:52:04 xxx.xxx.39.20

Zjistuji ze jsme na tom jeste dobre. Mys pod posteli nemivame 🙂 tak vam dekuji.

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 29.02.2024, 20:10:14 xxx.xxx.80.190
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 27.02.2024, 09:52:04

My jsme kdysi přišli domů a uprostřed obýváku na dřevěné podlaze krvavý flek s ,,něčím"uprostřed. Francouzským oknem v létě otevřeným, si kocour přinesl myš ( to snad poprvé a naposledy chytil myš) jen ji tak nějak zmasakroval, rozkousal a ten krvavý švonec tam nechal ležet. Jsme se s mužem 10minut dohadovali, kdo za to může a kdo to uklidí😏Nakonec…ještě, že mu polomrtvá myš neutekla chcípnout pod sedačku🙄 

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 29.02.2024, 20:36:49 xxx.xxx.124.6

Pouštím kočky ven na noc, protože se domnívám, že neuloví ptáčky. Naštěstí jsou současní kocourci tak divní, že přes den jen čumí na zahradě a rychle běží domů. Minulý Kocourek jednou skočil po ptáčkovi, tak jsem Kocourka tak seřvala, že se ptala prodavačka na návsi, co se stalo… myslím, že to pochopil. 
Ale výlet na noc je lepší. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.