Aktuálně: 4 553 inzerátů178 294 diskuzních příspěvků17 807 uživatelů

Ovosan - máte zkušenosti?

Odberryho
Odberryho (287 příspěvků) 09.05.2024, 20:31:03 xxx.xxx.115.55

Ahoj všem, jsem tak trochu tonoucí, co se stébla chytá. Dnes v čekárně na veterině padla od jiné klientky zmínka o potravinovém doplňku Ovosan a jak to jí i dvěma jejím zvířatům pomohlo při různých formách bujení. 

Věc se má tak, že moje noční můra se vrací a kocour už má třetí den kašovitou stolici navzdory probiotikům i lékům na stavění průjmu. Prvotní diagnóza velmi silné IBD později překvalifikována na malobuněčný lymfom. Projevy jsme dostali do slušné remise pomocí kortikoidů, ale ty mu vyvolaly cukrovku. Takže jsme je museli vysadit. Dobu se zdálo, že se povede stav udržet na cyklosporinech, ale ten sen se začíná rozplývat. 

Máte někdo pozitivní zkušenost s touto látkou? Nebo s něčím jiným? Když už mám za něco finančně krvácet, potřebuju vědět, že to je i k něčemu jinému, než udělat vítr v peněžence. 

Mmch, veškeré diety mi kocour odmítl. Nakonec odmítl i syrové maso, které mu šmakovalo. Pod heslem “jez co chceš, hlavně nepřestávej” se teď cpe Felixem. A občas už si dá i Cosmu. Ale nemyslím si, že ho dokážu na něco převést, aniž by se pokusil zemřít hlady (jako letos už dvakrát) 🤦

biaca
biaca (589 příspěvků) 09.05.2024, 20:48:26 xxx.xxx.47.71
»
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 09.05.2024, 20:31:03

Kdyby jste nebojovali s průjmem - zkusila bych mu na maso vylít - Miamor Vitadrink (takhle jsem rozjedla staršího kocoura, když mi po prášcích proti parazitům nechtěl jíst.) 

Ps. na průjem jsem také dostali tablety Cat&Dog, tedy u nás neměly žádný účinek, ale prý zabírají. U nás funguje při silném průjmu Aptus. 

Odberryho
Odberryho (287 příspěvků) 09.05.2024, 21:04:04 xxx.xxx.115.55
»
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 09.05.2024, 20:48:26

Aptus nám také naposledy pomohl. Možná, že pomáhá i teď…třeba by bez něho měl ten průjem úplně vodový. 

kometa
kometa (4422 příspěvků) 09.05.2024, 21:06:06 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 09.05.2024, 20:31:03

jsem tak trochu tonoucí, co se stébla chytá.

Rozumím a chápu. Heleďte - když nepomůže, tak neuškodí. Ale upřímně, moc bych si od toho neslibovala. Kdyby to bylo tak úžasné, tak tady ty ošklivé rakoviny nemáme. Malobuněčný lymfom je sfiňa. Bohužel.

Odberryho
Odberryho (287 příspěvků) 09.05.2024, 22:09:03 xxx.xxx.115.55
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 09.05.2024, 21:06:06

Já to vím, že bojuju s větrnými mlýny, ale nechce se mi věřit, že nás položí “blbý průjem”. Asi budu muset najít způsob, jak do něho dostat něco, co mu bude ubližovat méně. Tento týden neolízl ani tu zvěřinu, po které se dva týdny zpět mohl utlouct. Já bych mu toho jelena dala sníst klidně celého, kdyby jen se mu ty chutě pořád tak nehýbaly. Úplně čekám, že za týden nebude chtít ani toho pitomého Felixe 🙄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.