Aktuálně: 4 801 inzerátů176 171 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

alexandr k andulkám

Ladislava Dopitová (neregistrovaný) 27.04.2007, 19:19:17 xxx.xxx.6.121
Je možné pouštět občas alexandra rudohlavého do voliéry k andulkám?Alex je jinak chovaný doma v klaci,je to latošní mládě.Děkuji za odpověď.
anonymní (neregistrovaný) 28.04.2007, 07:48:01 xxx.xxx.46.67
muze zadny problemale nedaval bych ho tam
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 28.04.2007, 12:16:05 xxx.xxx.183.35
Můžu se zeptat z čeho, tak usuzujete?

Alexandra rudohlavého můžete dát bez obav k andulkám. Tento alexandr je velice společenský a neublíží jim. Samozřejmě někdy se u ptáků vyskytne některý agresivnější, proto bych doporučil sledovat. Podle mě alexandr by nic neudělal, ale některá andulka by ho mohla pokoušet. Alexandři rudohlavý jsou agresivní pouze, když jsou v toku. Já choval dva páry společně nějakou dobu a žádné potyčky nebyli.
Ladislava Dopitová (neregistrovaný) 30.04.2007, 09:58:33 xxx.xxx.235.12
ještě prosím jeden dotaz-jaký to může mít vliv na ochočování?Snažím se o ochočení-nebát se ruky,sedět a přijímat potravu z ruky,atd.Zatí se daří,jen nechce zpátky do klece.Ve voliéře jej musím odchytnout v rukavici,což si myslím,že jeho důvěrou asi otřásá.Jinak pane Hálo-andulky vyseděly již mladé,za což Vám dík! Viz.boje andulek.Děkuji Aťka
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 01.05.2007, 12:35:20 xxx.xxx.183.35
Dobrý den. Jsem rád, že to s andulkami dopadlo, tak jak to dopadlo. Mě už vylétávají taky z budek.

K tomu ochočování je to těžký. Pokud chcete ochočit papouška, tak ho musíte izolovat od ostatních, aby k vám získal důvěru. Pokud bude s jinými ptáky, tak více zdivočí a ještě podotknu i to, že je lepší ho umístit do menší klece. Pokud má velký prostor, tak jeho přílišná volnost vám nedovolí ho ochočit.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.