Aktuálně: 1 917 inzerátů283 010 diskuzních příspěvků20 169 uživatelů

Výkupní ceny

Kafe (neregistrovaný) 31.05.2026, 12:47:27 xxx.xxx.82.152

Dlouho tu nikdo nepsal, jak teď vypadají ceny ve výkupu za běžné druhy exotů. Kdo teď v květnu navštívil některou z větších burz, mohl by to sem prosím napsat, díky. Kafe

Barnard (neregistrovaný) 01.06.2026, 06:50:06 xxx.xxx.141.100

Vypadá to že nikdo větší burzu nenavštívil , spíše nikdo nechce psát tady ceny aby nebyl nařčený že chová ptáky do výkupu . Za sebe vím jenom ceny andulek , tj. 100 Kč. Korely a agose jenom odhaduji na 250 Kč.

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 08:47:49 xxx.xxx.211.148

Ty otázky ohledně výkupu a jejich cen, tak jsou už neskutečně trapné! Tak omezit chov a je to! A né furt jen za kolik to kdo vykoupí a hlavně se toho za těch pár kaček zbavit, tak to je rozum na pravém místě. Jen tak dál chudáčkové, do výkupu s těmi vašimi mrzáčkami.

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 08:52:44 xxx:xxx.:14
Anonymní:

Ty otázky ohledně výkupu a jejich cen, tak jsou už neskutečně trapné! Tak omezit chov a je to! A né furt jen za kolik to kdo vykoupí a hlavně se toho za těch pár kaček zbavit, tak to je rozum na pravém místě. Jen tak dál chudáčkové, do výkupu s těmi vašimi mrzáčkami.


Bože, konečně svatá pravda je venku…díky 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 09:15:49 xxx.xxx.141.100
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.06.2026, 08:47:49

Trapný jste tady jenom Vy jestli Vás to nezajímá nevím proč se ozyvate  a starate se po čem Vám nic není .  Já osobně jsem nic do výkupu nedával , o cenách andulek jsem slyšel.

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 09:22:03 xxx.xxx.141.100
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.06.2026, 09:15:49

Ještě jsem chtěl doplnit , když máte ptáka kterého se potřebujete zbavit tj. Nevhodného do chovu radši ho prodáte na stole že?  Než do výkupu. 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 09:43:25 xxx.xxx.114.118
Anonymní:

Ještě jsem chtěl doplnit , když máte ptáka kterého se potřebujete zbavit tj. Nevhodného do chovu radši ho prodáte na stole že?  Než do výkupu. 


To je asi vaše metoda…já vždycky nevhodného radši utratím, než ho dávat dál. Ale každá kačka dobrá, že?! A trapák jste jenom vy a už dávno. 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 10:44:56 xxx.xxx.141.100
Anonymní:

To je asi vaše metoda…já vždycky nevhodného radši utratím, než ho dávat dál. Ale každá kačka dobrá, že?! A trapák jste jenom vy a už dávno. 


To je mi líto těch Vašich ptáku , než mu dát šanci na život  tak ho raději zabít , darebáku ! 

1234567 (neregistrovaný) 01.06.2026, 12:30:17 xxx.xxx.64.228
Anonymní:

To je mi líto těch Vašich ptáku , než mu dát šanci na život  tak ho raději zabít , darebáku ! 


Mě je líto vás a hodně a jakou tu šanci na život máte na mysli? Ten pták muže mít nějakou nemoc, vadu, škube se atď. a teda má jít do výkupu? Jen nepište, že všechno se dá vyléčit nebo to je jasná demagogie!  A vůbec, dle vás, kde ti vykoupení ptáci končí? Jasné, že u dalších chovatelů nebo na farmách a pak zase dokola. Hrajete si tady na ochránce života a přitom kdo ví jak je to u vás. Patříte do stejného pytle mezi ty co plácají o welfare, rozměrech klecí a volier, kurníkárnách, králíkárnách atď. Kdo je větší darebák? 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2026, 18:12:16 xxx.xxx.213.52
»
Odpověď na příspěvek uživatele 1234567 z 01.06.2026, 12:30:17

Tak jaký jsou ty ceny ptáku na burzach? Děkuji za normální odpověď. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 13:10:38 xxx.xxx.141.100
Anonymní:

Tak jaký jsou ty ceny ptáku na burzach? Děkuji za normální odpověď. 


Normální odpověď nedostanete , protože se tady vyskytují lidi , kteří jakoukoliv  odpověď na toto téma okamžitě napadají , urážejí  a zesměšňují pisatele.

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 13:48:02 xxx.xxx.141.100
1234567:

Mě je líto vás a hodně a jakou tu šanci na život máte na mysli? Ten pták muže mít nějakou nemoc, vadu, škube se atď. a teda má jít do výkupu? Jen nepište, že všechno se dá vyléčit nebo to je jasná demagogie!  A vůbec, dle vás, kde ti vykoupení ptáci končí? Jasné, že u dalších chovatelů nebo na farmách a pak zase dokola. Hrajete si tady na ochránce života a přitom kdo ví jak je to u vás. Patříte do stejného pytle mezi ty co plácají o welfare, rozměrech klecí a volier, kurníkárnách, králíkárnách atď. Kdo je větší darebák? 


Ano píšu o rozměrech kleci a voliér a zato se určitě necítím jako darebák. Co to placate  o oskubanych a nemocných ptacich do výkupu, už jste viděl jak výkup takové ptáky kupuje?  To že Vám je jedno ze nějaký hňup chová dvě andulky v třiceti centimetrové kleci celý jejich naštěstí krátký život , mě jedno není.

1234567 (neregistrovaný) 02.06.2026, 15:48:06 xxx.xxx.132.164

///Co to placate  o oskubanych a nemocných ptacich do výkupu, už jste viděl jak výkup takové ptáky kupuje? ///

Než něco napíšete, tak si to pořádně a pomalu přečtěte, aby jste to nejdřív pochopil a pak pište. Tyto ptáci nepatří do výkupu, ale k utrácení, už chápete? 

A když vám to jedno není, že jak a kde ti hňupové chovají ptáky, tak to je šlechetné, ale co s tím jako naděláte? Vůbec, ale vůbec nic! Takže zbytečné starosti, ale asi máte málo práce. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 16:09:41 xxx.xxx.213.52
Anonymní:

Normální odpověď nedostanete , protože se tady vyskytují lidi , kteří jakoukoliv  odpověď na toto téma okamžitě napadají , urážejí  a zesměšňují pisatele.


Dobrý den, máte pravdu. Je to smutný co se tady z toho stalo. Každý má svou pravdu a názory jiných neakceptuje. Viz příspěvky výše. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 17:35:57 xxx.xxx.141.100
Anonymní:

Dobrý den, máte pravdu. Je to smutný co se tady z toho stalo. Každý má svou pravdu a názory jiných neakceptuje. Viz příspěvky výše. 


Slovo výkup se tady stalo sprostým slovem , a bude se mazat.

zjarda
zjarda správce
02.06.2026, 18:41:03 xxx.xxx.139.178

Zdravím Vás všechny. Proč by se mělo mazat? Zatím nevidím důvod k mazání…prostě 100 lidí a 100 názorů. Máme svobodu slova a teda také písma a nadávky zatím nepřekračují hranice. Takže jen tolik.  S pozdravem Zappe 

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 20:57:32 xxx.xxx.213.52
zjarda:

Zdravím Vás všechny. Proč by se mělo mazat? Zatím nevidím důvod k mazání…prostě 100 lidí a 100 názorů. Máme svobodu slova a teda také písma a nadávky zatím nepřekračují hranice. Takže jen tolik.  S pozdravem Zappe 


Moc vám děkuji že jste nám to tak hezky a jednoduše vysvětlil. 🌷 

zjarda
zjarda správce
03.06.2026, 06:03:56 xxx:xxx.8f26:d3b0
Anonymní:

Moc vám děkuji že jste nám to tak hezky a jednoduše vysvětlil. 🌷 


No není vůbec zač. Přeji krásný sluneční den.  Zappe 

Poldaj
Poldaj 05.06.2026, 13:06:48 xxx.xxx.117.188

Na celé téhle debatě mne nejvíce mrzí to, že se zde hádají lidé, kteří se skrývají za anonymitu internetu. Pokud máte tak jasně vyhraněné názory a je jedno, jestli pozitivní či negativní, tak se k nim hlaste veřejně. Tudíž alespoň jako registrovaný uživatel.

A pokud se nemýlím, otázka zněla na výši výkupních cen. Nikoliv zda a jak je morální či nemorální prodávat ptactvo v inzerátech, na stole či do již zmíněného výkupu.

Mějte hezký den

PoldaJ

Anonymní (neregistrovaný) 05.06.2026, 14:28:18 xxx.xxx.141.100
»
Odpověď na příspěvek uživatele Poldaj z 05.06.2026, 13:06:48

Tyto nenávistné reakce mě spolehlivě udržují v anonymitě.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.