Aktuálně: 4 932 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Nechtějí příjmout své mladé

Jirka (neregistrovaný) 03.06.2007, 13:50:10 xxx.xxx.14.80
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je normální,že rodiče andujky nechtějí příjmout své mladé ono včera vylétlo z budky ven a od té doby je ve voliéře na zemi v rohu samotné když jsem ho dal na bidlo tak za ním přilétl jeho otec a schodil ho na spátek dolů na zem,Neměl bych ho vzít do mů a starat se o něj že bych mu nějákej čas dával vaječnou míchanici a pak bych ho učil zobat proso a td.. děkuji za vaší odpověd
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 03.06.2007, 19:41:28 xxx.xxx.182.2
Já bych ho skusil dát do budky co udělá samice.Počkat, a jak se samice začne ohánět po mláděti a žačnou se být tak bych mládě vzal a staral bych se o něj.A nebo ho vemte zrovna ušetříte si tak mnoho starostí a mláděti také.ale jestli otec mládě krmí není důvod ho dávat pryč jestli ne tak ho vemte.Já sem měl andulku která když vyletěla z budky tak ji samec nechtěl krmit ale andulka přišla na to že když se vrátí do budky tak dostane najíst a pak může letět zase zpátky ven do voliéry...
anonymní (neregistrovaný) 03.06.2007, 20:47:48 xxx.xxx.14.80
A kdybych ho vzal domů mohl bych ho krmit míchanicí nebo bych musel koupit směs na dokrmení dík moc.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.