Aktuálně: 4 984 inzerátů174 051 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

korela

iveta kolmačkova (neregistrovaný) 14.03.2009, 10:37:23 xxx.xxx.244.34
Prosim o radu.Mam doma korelu a nevim jistě jestli je to sameček nebo ne.Tak prosim,kdo to pozna tak se ozvěte,diky iveta
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 14.03.2009, 11:39:39 xxx.xxx.35.177
Vypadá dost mladě. jak se projevuje hlasově?
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2009, 10:11:19 xxx.xxx.156.142
Chtělo by to fotku ocasních per ze spodu. Pokud jsou proužky, je to samice.
Relavanch
Relavanch (13 příspěvků) 19.03.2009, 11:03:57 xxx.xxx.24.183
Zdravím, skoro před rokem mě unali nějaký lidi, že jim přilítla do bytu korela a že si ji nemůžou nechat. Tak sem k nim přijela a vypadlo z nich, že k nim vlítla už před rokem, takže nevědí jak je stará přesně. Prý, že to je samice, když jsem viděla, jak nemá čistě červený líce tak sem řekla, že asi jo.

Je ukecaná, to jo, ale jen tak příjemně (neprojevuje se hlasově jako samec - jen tak píská ale nezpívá)
Je drobná a ochočená jak "pes".

Nicméně zhruba 8-9 měsíců je v kleci nebo ve voliéře s samcem a nedochází k páření ani náznakům náklonosti, tak jako u páru. Jen se obě korely nakrčí na bydle a jako by na sebe mlaskají a mají u toho tak zvláštně daná křídla (Nepůsobí to agresivně, jsou sklopená dolů - ne zvedlá.)
Tak jsem si všimla, že ze spod ocasních per nemá proužky.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 19.03.2009, 11:37:01 xxx.xxx.35.177
jj je to samec. drobný je proto že byl pravděpodobně málo jako mládě pouštěn tak se nevylítal a jako kdyby "zakrněl", domácí mazlové bývají často menší. To že má světlé líce je naprosto normální, často tu čtu názory typu jak má výrazné líce je to samec, ale je to hloupost, tohle se tak dá odhadnout u přírovních jedinců, ale ne mutací. Jinak k chovu bych ho nepoužívala.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.