Aktuálně: 4 885 inzerátů174 940 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

krmeni

anonymní (neregistrovaný) 11.04.2009, 01:11:25 xxx.xxx.244.34
Prosim o radu!Slyšela jsem,že korelam mužu davat ječmen,myslim ted vyrostli,mam ho zatim jako velikonočni dekoraci,ale raději se poradim!Děkuji za radu!Jinak mam ještě jeden dotaz,mam par zebřiček,asi rok a pul, paří se spolu snaši vejce,ale snesou asi 5 po dvou dnech je jich o 2 meně,po tydnu maji teba 10,pak zase jen 1,občas sedi na hnizdě,nebo nějaky čas ne.Po dlouhe době,když jsem věděla,že na vejcich nesedi,tak jsem jich par prosvitila a byly jakoby prazdne.Nedavno jsem si k nim pořidila druhy par a děla totež,ale poslednich 10 dni zacly snašet do budky,tak doufam,že se konečně zadaři.Nyni maji 4 vajička doufam,že po tak dlouhe době se konečně dočkam mladych.Zapoměla jsem dodat,že ten prvni par snašel do kokosove skořapky.Prosim o každou radu,diky.
anonymní (neregistrovaný) 11.04.2009, 09:56:20 xxx.xxx.35.177
Tohle je u zebřiček občas běžné. Snad poradí ještě někdo, ale mě pomohlo přidat budku když mají košíček a naopak. To že požírají vejce by mě také zajímalo, stává se mi to několikrát do roka, teď mi zmizlo dokonce 5 vajec během jednoho dne od úplně bezproblémového páru který odchovává. sépiovku a grit mají, takže nevím jestli jim i tak chybí vápník? Ev.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.