Aktuálně: 4 840 inzerátů175 672 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Amazonan Modročelý

radogabor
radogabor (4 příspěvků) 05.08.2009, 17:58:02 xxx.xxx.166.33
Dobrý den koupil jsem ochočené mládě týden bylo v pohodě,mazlil jsem ho občas mně štípnul hlavne když jsem ho vztahoval z klece.Pak jsem odjel na 8 dní ,péči mněl,pak sem přijel a je agresivný.Prosim o radu
Orina (neregistrovaný) 05.08.2009, 18:51:16 xxx.xxx.91.118
Vzít si na starost velkého papouška, je zodpovědnost uvázat se na jeho potřeby celý jeho život. Papoušek nechápe, že ho jeho kamarád náhle opustil, že ulétl a nevrátil se večer na větev. Je to pro něho zklamání, které si nese po celý život. Vaše dřívější přátelství budete dlouho navazovat a myslím, že z důvodů dovolené nebo někdy musí člověk opravdu odcestovat, že se vám vaše přátelství z těchto důvodů už nedokáže navázat jako dřív. Možná, že proto je lepší první rok nikam od papouška nechodit a stále se mu věnovat. Dospělý papoušek spíš snese chvilkové odloučení než mládě. Proto je lepší mít menšího papouška, kterého můžete bez problému svěřit do péče někomu z rodiny a tolik to nevadí, jako právě u amazoňanů.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.