Aktuálně: 4 806 inzerátů175 980 diskuzních příspěvků17 777 uživatelů

Kočka domácí - dotaz

fylip
fylip (1289 příspěvků) 26.11.2010, 17:43:23 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Měl bych dotaz ohledně kočky domácí. Já chovám papoušky, v kočkách se nevyznám, ale měli jsme kočku - až do předvčěrejška. Žrádlo jsme jí davali vždycky do sklepa a tam taky většinou chodila spát, po zbytek dne se pohybovala venku, někdy tam zůstala i přez noc. Od předvčerejška jsme jí ale nikdo neviděli. Je pravda že už byla hodně stará, o dva měsíce starší než já (přez 15 roků). Celou tu dobu jsme jí měli mi a žrádlo měla pořád na stejném místě, takže to že se stratila jsem vyloučil. Nebydlíme u žádně hlavní cesty, takže že by jí náhodou srazilo auto, to taky není pravděpodobné. Někde jsem zaslechl že když už jsou kočky hodně staré a cítí že už jim nezbívá hodně času, tak samy odejdou. Takže moje první otázka je, jestli to je pravda. Byla dokonce vycvičená, i když jsme o to nijak neusilovali. Když nám náhodou vlazla do bytu, stačilo říct běž ven a šla automaticky zpátky do sklepa. Když do sklepa přinesla myš atd., tak stačilo říct Micko odnes to a sama to odnesla ven. Takže druhá otázka, dělá to někomu z vás co máte kočky vaše kočka? Díky moc za odpovědi. fylip
rezba
rezba (28 příspěvků) 28.11.2010, 17:46:03 xxx.xxx.28.151
Ahoj,řeknu ti to asi tak: pokud to byl kocour není nic neobvyklého , že jej klidně i týden nevidíš. Pochopil jsem, ale že to byla kočka. Takže je hned několik variant co se mohlo stát. Mohla pojít stářím, sežrat otrávenou myš, mohl ji chytit pes, začaly hony tak je možné, že ji nějaký myslivec omylem střelil nebo se třeba chytla do želez... Každopádně naděje umírá poslední a je možné že se ještě objeví:). Co se týká těch myší, tak naše kočka nosí chycené myši ke dveřím na dvůr. Myslím si, že nám tak dává najevo svou "loajalitu". Zdraví Petr

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.