Aktuálně: 4 684 inzerátů177 431 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů

papoušek senegalský

kacmuda
kacmuda (8 příspěvků) 21.11.2007, 14:54:39 xxx.xxx.217.133
prosímvás nevíte kde bych sehnala mládě papouška senegalského do 3000?a nevíte jestli se může papoušek červenokřídlý naučit mluvit?já sem papouška nikdy neměla,a naši mi ho nechcou koupit,tak si ho chci koupit sama,ale nevím o nich skoro nic.nevíte jestli se musí registrovat nebo něco podobného?já mám pejska a ten se registrovat musel!moc děkuji za každou odpověď
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 15:20:33 xxx.xxx.3.38
Zdravim nez zacnes shanet nejakeho papouska tak sy o nich, o nem vsechno poradne precti . . . myslim ze nebudu jediny kdo sy to mysli je to proste fatk . musis vedet co od nej budes ocekavat kolik na nej budes mit casu a hlavne jaka pro nej bude vhodna klec . apod. preji hodne stesti pri vyberu . . Hann
kacmuda
kacmuda (8 příspěvků) 21.11.2007, 15:39:36 xxx.xxx.217.133
díjy moc,já už sem si to zjišťovala,přečetla jsem o nem asi 10 různých stránek na internetu,takže o něm vím docela dost,jakou má povahu a tak.
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 16:59:28 xxx.xxx.3.38
ja osobne bych bral senegalce nebo alexe maleho . . . co se tyce mluveni tak je to individualni u kazdeho paouska ale taky o pristupu jestli s nim budes travit hodne casu a mlüvit na nej tak se snad nauci kazdy papousek papouskovat . . . a u rucne dokrmenych mladat to jede skoro samo . . a s tou registraci : nemusi =)
anonymní (neregistrovaný) 21.11.2007, 17:39:35 xxx.xxx.176.221
Katko, na to na co Vy chcete papouška mohu doporučit jen ručně dokrmeného, ať už se rozhodnete pro senegalce, alexandra nebo i jiného.Můj názor je, že ovšem ručně dokrméného senegalce za 3tis. neseženete, spíše 4-5tis. musíte počítat.
K Vašemu dalšímu dotazu ohlědně kalkulace, je nutné mít před pořízením papouška odpovídající klec vybavenou aspoň 3 miskami, hračky můžete vyrobit sama, krmení si kupte již namícháné pro ten který druh. co se týče klece, tak levněji a celkem odpovídající koupíte v inzerci např. na iFauně,bazos,Avízo apod. Tam Vám ty zmiňované 2tis./možná i méně/budou stačit.Jen nezapomeňte před umístěním papouška do této klece klec pořádně vydesinfikovat. Zdravím Cone

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.