Aktuálně: 4 897 inzerátů174 647 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Burza Přerov!!!!!!!

nomis
nomis (245 příspěvků) 24.04.2011, 20:39:41 xxx.xxx.9.70
Dnešní burza v Přerově , no , hrůza,jedu tam 90 km a tam je jen pár prodejců . . .!!! Kolik lidí tady nadává na Ostravskou faunu a chválí Přerov,ale dnešek by se s Ostravskou faunou nedal ani srovnat. Ceny přemrštěné . .a výběr téměř žádný . .ubohé!! . .
anonymní (neregistrovaný) 24.04.2011, 20:52:29 xxx.xxx.51.73
No souhlasím,sám jsem tam tu 4neděli několikrát byl,ale už nejezdím.Jezdím jen 2 neděli v měsíci!
fylip
fylip (1289 příspěvků) 24.04.2011, 21:34:21 xxx.xxx.80.34
Dnešní burza byla nejhorší, jakou jsem zažil. Pořadatele ani nestavěli všechny regály, ale jen polovinu haly. Pokusím se to trošku shrnout. Z Poicephalusů jsem viděl jen jednoho samce papouška senegalského. Z amazonků byli dva samci amazonka bělobřichého a z amazoňanů jeden průměrný venezuelec. Jinak něco MÁLO penantů, dva alexandři malí zelené leasingy - rok 2010 bez kroužku. Jednomu chyběl jeden drápek a druhému čtyři. Stáli 1100 a 800 Kč. Potom byli ještě nějací alexandři malí - jeden čtř letý pár bez kroužků, kde byl samec oliva a samice nebská modrá. Dál asi čtyři pěkní mladí alexandři vousatí a dva mladí rudohlaví. Jeden alexandr čínský, čtyři alexandři velcí. Nějací kakarici, papoušíčci vrabčí, tři aymary, nějaké čtyři mutační pyrury, asi pět zpěváků, nějací kakarici, pár andůlek a něco málo korel. Celkově hodně slabá burza. Chtěl jsem si sestavit nějaký pěkný pár korel a nesehnal jsem. Doma mi dochází žrádlo, tak jsem chtěl koupit Deli nature pro Eklektuse, ale tuto značku tam prodával jen jeden prodejce. Prodal jsem jednoho samce zpěváka a jednoho jsem vezl domů. Fylip

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.