Aktuálně: 4 883 inzerátů174 874 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

co s myšmi?

gilan (neregistrovaný) 27.04.2011, 08:13:06 xxx.xxx.160.92
Dobrý den, máte někdo zkušennost s hubením takových těch malých chlupatých potvor co se hemží voliérou a nedají si říct? Děkuji
nomis
nomis (245 příspěvků) 27.04.2011, 11:37:40 xxx.xxx.9.70
No víte s myškama je to těžké . .musíte mít hlavně zabezpečený vstup do voliér . .Např já mám tak zvolené pletivo,aby nim neprolezla ani ta nejmenší myška a všude v krmných chodbách nám pasti a jedy,ale to jen pro případ vlezení . .Před zimou jsem spotřeboval asi 1,5kg jedů na myši,měl jsem to všude okolo voliér,ale zabezpečené aby se mi tam nedostali psi a slepice . .jooo a jestli máte králiky,nebo jiné zvířectvo,tak s myškama budete hooodně bojovat,ja musel králiky zrušit a hned se to zlepšilo.ba nakonec jen zřídka zahlédnu v okolí myš . .hodně zdaru . .
anonymní (neregistrovaný) 27.04.2011, 17:27:41 xxx.xxx.193.236
Myši jsou obrovský problém, protáhnou se tak malým očkem pletiva nebo škvírkou, že by člověk nevěřil. Dáváme jedy - parafínové bloky pod dřevěnou podlahu krmné chodbičky, bloky jsou tak velké, že je myši nikam netahají.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.