Aktuálně: 4 978 inzerátů173 959 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Šelmy

doutrklars
doutrklars (66 příspěvků) 13.11.2011, 23:04:57 xxx.xxx.27.79
Dobrý večer , u nás asi ano , když jsem před lety jezdil do Chorvatska přes Madarsko / to jsem ještě měl čas/ , tak jsem cestou potkal u silnic za noc třeba 4-8 lišek , to bylo neskutečné, ta představa, kolik tam tech lišek ve skutečnosti musí bejt, když u nás ji normálně nepotkáte a přitom jich je relativně dost
honza.hrbac
honza.hrbac (383 příspěvků) 15.11.2011, 20:06:58 xxx.xxx.111.242
Tj rad bych viděl lišky a i fotil jenomže nemam na to bych musel brzo vstavat a ještě být s někým... Kolik fubec stojí lišky když ma někdo na to povoleni kupovat lišky ?
anonymní (neregistrovaný) 20.11.2011, 00:52:12 xxx.xxx.38.222
Bydlím v chráněné krajinné oblasti a zhruba 3x do roka lišku potkám. Před pár lety chodily lišky dokonce k sousedovi do zahrady a vždycky si odnesly pár jeho slepic..."-)) Kuny žily u nás doma pod střechou 2 roky a odmítaly odejít, tak jsem si do podkroví nastěhovala 20 koček a za dva dny byly kuny dobrovolně odstěhované. Jedna z nich, ta největší, mě ale chodila vždy večer strašit, chodila po parapetu za oknem a vytvářela v záři měsíce obrovský stín, když jsem se přiblížila k oknu, tak utekla. Rodiče bydlí pár km ode mě a kuny jim běhají po balkóně pořád( vyhnat se nenechají), tak už rezignovali a sžili se s nimi.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.