Pravidla chatu na webu Chovzvířat.cz

Budeme rádi, pokud se vám na chatu bude líbit, budete se na něm bavit a získáte na něm nové přátele nejen z řad chovatelů. K bezproblémovému chodu chatu je zapotřebí, aby jeho uživatelé dodržovali některá pravidla:

 1. Pravidla jsou závazná pro všechny uživatele, moderátory i administrátory chatu Chovzvířat.cz.  Svůj souhlas s pravidly vyjadřujete vstupem do chatu.
 2. Při registraci a vyplňování údajů v profilu je zakázáno používat vulgární, sprosté, urážející, rasistické nebo nemravné názvy. Registrované uživatelské jméno nebo profilový obrázek nesmí evokovat nenávist, porušování zákonů, neúctu k životu nebo k lidem. Za porušení tohoto pravidla hrozí uživateli smazání obrázku nebo zablokování účtu bez předchozího upozornění.
 3. Za údaje uvedené v profilu a svůj profilový obrázek si zodpovídá každý uživatel sám.
 4. Na chatu je zakázáno:
  • Vkládat jakékoliv urážení či hanobení na základě sexuální orientace, národnosti, rasy, náboženského vyznání, politické příslušnosti, fyzického vzhledu, atp.
  • Vkládat vulgární či jiná sociálně nezpůsobilá slova.
  • Záměrně vyvolávat konflikty.
  • Vkládat příspěvky s nulovou informační hodnotou za účelem zahlcení okna chatu
  • Za zahlcování je v chatu považováno i neustálé záměrné vstupování a opouštění chatu.
  • Vkládání velkého množství zpráv obsahující pouze smajlíky.
  • Šířit prostřednictvím chatu reklamní sdělení (spam),
 5. Za porušení pravidel mohou administrátoři nebo moderátoži uložit varování ve formě vyloučení z chatu na 30 minut. Při opakované nekázni bude uživatel porušující toto pravidlo zablokován.

Pravidla chatu mohou být pozměněna. Případné změny pravidel budou uvedeny výhradně na této stránce. Uživatelé jsou povinní změny pravidel sledovat.