Aktuálně: 5 003 inzerátů173 736 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
stepka
stepka (9 příspěvků) 12.03.2017, 22:58:38 xxx.xxx.211.11
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 12.03.2017, 21:08:34

U bývalého majitele byla ve sklepení voliéře. Měla svou vlastní a okolo i další papoušci. Zvaklostineměla žádné. To vše se jí snažím se vší trpělivostí naučit. miminu jsou 3 roky a vidí holky na sebe když se jí. Máme ji v kuchyni u okna aby měla výhled ven. Co se týče oblečení a šperků či brýlí. Brýle nosím pouze do auta takže doma vůbec a šperky nenosím. Vodu má a zkusím ji tedy nechat vyhladovět. Je zvyklá na kočky tak aby jí nechyběli tak sme jednu pořídili. Aby jí nechybělřev ostatních papoušků. Seznámily jsme ji s parečkem kakariků a sedli si do oka hned. Jak mile ji pustim tak je hned u nich a pousti je sama. dekuji s výsledkem vás budu informovat

 

stepka
stepka (9 příspěvků) 12.03.2017, 15:22:37 xxx.xxx.211.11

Ahoj všem. Mám taková dotaz či pomoc. Dostala jsem k narozeninám Aru červenoramenou.Je to pulroční slečna. Její bratr po 14 dnech u nových majitelů chodí bez problemu na ruku a delá již i jiné věci. Já jsem doma na mateřské takže má celodenní péči. Mám ji měsíc a přijde mi že je tvrdohlavá. Z ruky si zobne tojebez problému ale na ruku nejde ani náhodou. dostat ji do klece je též šílený problem. Má nazlaky na mluvení vlasně si s ní povídám pořád. Dostává péči dostává všechno. Jak jste to měli vy. Nebo naco mám klast duraz aby přesla být paličatá a nebála se. Papoušky miluju a nikdy bych jim neublížila ale obávam se že se roxi nečeho bojí. Budu ráda za každou radu no prostě za cokoliv. Děkuji

 

Obrázek
stepka
stepka (9 příspěvků) 16.08.2016, 15:50:50 xxx.xxx.211.11

Ahoj chci se zeptat, máme již měsíční mlaďata vypadá to že to budou kluci. Dva majíza sebou už první nacviky letu a ten třetí nejmladšíteprve začíná mávat křídly. Již jsem odstavila budku, protože už tam být nechtějí, člení se k rodičům. Ale moje otazka zní, jaké pochoutky jako odměny mám davat. chodí mi sice na ruku bezproblému ale prostřední mladě začíná po mě utočit, klovat tak bych byla ráda kdybych ho to odnaučila. jsou vychovávaní rodiči i mnou. budu vděžná za každou dobrou radu

Obrázek
stepka
stepka (9 příspěvků) 10.07.2016, 18:36:00 xxx.xxx.211.11
Odpověď na příspěvek uživatele kakarikiTnv z 10.07.2016, 13:30:04

tohle je jedina diskuze  které vim... ale pokud budete chtít samičku, tak mi napište sms ja vám zavolám a domluvíme se třeba na výmeně..  

moje tel:720306820

stepka
stepka (9 příspěvků) 10.07.2016, 12:08:05 xxx.xxx.211.11
Odpověď na příspěvek uživatele kakarikiTnv z 07.07.2016, 23:15:43

ahoj mámpareček. Samec je oproti samici mohutnější. má i jinou stavbu zobáku. pošlu vám foto hned jak se dostanu k mobilu

 

stepka
stepka (9 příspěvků) 10.07.2016, 12:03:37 xxx.xxx.211.11

ahoj chci se pochlubit a zároveň získat radu. Máme první mladé a chtěla bych je začít dokrmovat. Kdy je nejlepší je začít a čím. Spíš jesli mám směs koupit nebo zda si muhu doma nějakou zeleninovou či ovocnou směs udělat. Kroužkouvat budu za týden, to jsem se dočetla že je lepší na týdnu. Ale s dokmováním si nevím rady. U andul jsem to měla jiné, rodiče se nestarali a strejda byl veterinář tak mi směs vozil. Jenže teď bydlime každý jinde a nechci udělat nejakou chybu. Děkuji všem za názory 😄

stepka
stepka (9 příspěvků) 11.06.2016, 13:00:00 xxx.xxx.211.11
Dnes sme dle názvu, zbarvení zjistili že jde o Rozelu penanntovu. Tak jsme rádi, že se o něj můžeme postarat a dopřát mu blahobyt
stepka
stepka (9 příspěvků) 10.06.2016, 22:35:32 xxx.xxx.211.11
Ahoj, chtěla bych se optat. Dnes sem dostala volieru a papouška. Jenže ti co nám to dovezli absolutně neví co je to za druh. Zdědili ho a nemohou se o něj starat. Domnívám se že jde o Rozelu ale chtěla bych vědět přesný název. Přikládám i foto. Moc vsem dekuji
Obrázek