Aktuálně: 4 979 inzerátů173 938 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

KACHNA KAROLÍNSKÁ

Spilka (neregistrovaný) 16.03.2012, 13:43:18 xxx.xxx.2.117
Dobrý den, sháním kačera Kachny karolínské, koupím (či vyměním za kačenu). Pokud byste měli, či o někom kdo má věděli, prosím napište mi sms, zavolám Vám. Předem velmi děkuji 603 242 133
J.M. (neregistrovaný) 16.03.2012, 21:04:57 xxx.xxx.105.3
Zkuste kontaktovat pana Jaroslava Němce z Choteče u Pardubic, pošta Sezemice. Jeho adresu klasickou i e-mailovou najdete na konci této zprávy. Jeho článek: Chov okrasné vodní drůbeže - chov některých druhů (9) Autor: Jaroslav Němec - Choteč 89 Kachnička karolínská (Aix sponsa) má svůj původ v severní Americe, kde je i dnes běžnou lovnou zvěří, a do evropských chovů se dostala v průběhu 17. století. Je to další ze základních chovaných druhů, bez kterých si nedovedeme představit chov okrasné vodní drůbeže. Povahově je klidnější než kachnička mandarínská, což je částečně dáno i tím, že je o něco větší (0,6 kg). Také žije zásadně v párech a k dalším druhům kachen a hus je ve společném chovu tolerantní. Kačer po toku přichází o své barevné zbarvení a do října až listopadu je velmi podobný kachně. Tok a hnízdění nastává v březnu až květnu. Kontakty na pana Jaroslava Němce: Jaroslav Němec, Choteč 89, 533 04 Sezemice tel. 604 143 533, email:nemec@unet.cz
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2012, 07:05:43 xxx.xxx.64.242
už Vám J.M. podruhé odpovídám,že pán Moravec nic nemá,tak nevím proč dáváte na sklo jeho kontakt,bez svolení..za druhé neprodává nikomu hej počkej
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2012, 15:17:27 xxx.xxx.105.3
Vy jste pro mne HEJ POČKEJ ! Nedávám kontakt na pána Moravce, nýbrž na pana Jaroslava Němce, na kterého je normálně dostupný kontakt uveřejněný na webových stránkách chovatelů vodní drůbeže, takže žádné "svolen" na veřejný kontakt není třeba!!!í Tím, že zveřejním veřejný kontakt, tak nedělám nic špatného, nehledě na to, že POZEPTAT se NEZNAMENÁ ani OBJEDNAT, ani koupit. Kdo momentálně drůbež na prodej nemá, může doporučit svého známého, který drůbež má a může prodat. A Vy pane "HEJ POČKEJ" mne tady v diskusi nebudete napadat a peskovat jako nějakého svého nevychovaného "následníka trůnu", protože jím nejsem a nikdy nebudu. A PŘÍŠTĚ MI UŽ NEODPOVÍDEJTE !!! S Vámi se nebavím !!!
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2012, 22:18:31 xxx.xxx.64.242
hezkýý)))Ale kopírování článků o Karolínkách Vám jde taky dobře a na to se zadavatel ani neptal,vygooglovat si to mohl sám včetně webovek J.Němce:-)))což pochybuji,že neudělal!! Zřejmě jste aktivní v poradenství a dohazování,ale meze se nekladou P.S. Já nejsem ten ,,HEJ POČKEJ" :-) a ze své zkušenosti vím,že na prodej je pozdě,jelikož liché jsou prodané a ostatní spárované,takže ani n a doporučení bych nespoléhal
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 18.03.2012, 13:43:52 xxx.xxx.105.3
Pro předdiskutéra a pro ostatní: Mnoho tazatelů si odpověď na svou otázku na internetu buď najít neumí, nebo na to nemá čas, nebo tím čas nechce ztrácet. Proto jim odpovídám a hledám na internetu i to, co by si tam mohli nalézt sami, i to, co s jejich dotazem souvisí. Takže ze zkušenosti vím, že moje "AKTIVNÍ PORADENSTVÍ a DOHAZOVÁNÍ" je tazatelům užitečné. A já to dělám zcela nezištně ve svém volném čase. Snad kvůli tomu na mé odpovědi nemusí nikdo žárlit (-:). Zdá se mi, jakoby zde na diskusi chtěl být KOHOUTEM jen jeden"Hej Počkej", a všechny ostatní od svého hejna na smetišti odháněl. Je to směšné. Dříve to tu tak nebylo. Nebo, že by si tu ten "Hej Počkej" chtěl založit novou stranu "Velkokohouta samovládce smetištního" ? (-:)
kačera mám 724468105 (neregistrovaný) 18.11.2014, 17:02:17 xxx.xxx.4.1
Odpověď na příspěvek uživatele Spilka z 16.03.2012, 13:43:18

mám


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.