Aktuálně: 5 019 inzerátů173 924 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Podivnej inzerát

Jaroslav (neregistrovaný) 05.10.2012, 20:32:02 xxx.xxx.196.190
Prosím odepsal jsem na inzerát Papoušek Žako za 5000 A došla mě níže uvedená odpověd. Má s tím někdo nějakou zkušenost nebo může mě někdo říct o co se to jedná? pozdrav. Oceňuji vaši poštu považovat můj Afrika papoušek šedý pro přijetí. hledáme dobré a pečující doma o papouška, že důvod, proč dáváme papouška za poplatek přijetí. Nacházíme se v Anglii v Kameruns tímto papouškem a to jsme se přepravou papouška k vám, pokud jste ochotni, že odvezeme papouška k vám, že se zeptá, zaplatit jen přepravní poplatek papouška k vám domů, která bude stát vám 1000kc. papoušek má všechny IT dokument a bude přicházet s nimi. Vážení, pokud jste ochotni mít papouška a pak bude čekat, že si se od vás, jakmile je to možné. Poznámka: Všechny platba 1000kc pro dopravní poplatek zaplatí na letiště, který bude přepravovat papouška tady v Kamerun, že všechny žádáme od vás. díky Bianca
anonymní (neregistrovaný) 05.10.2012, 21:12:43 xxx.xxx.174.89
Podvod samozřejmě nereagujte!!
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 17.10.2012, 10:45:04 xxx.xxx.161.104
používat selský rozum žaků jsou plné inzeráty za takřka stejné ceny, už první věc inzerátu - cena - je přinejlepším divná a zavání nějakým ALE samozřejmě všechny inzeráty tohoto tipu jsou podvody a jde jen o jedno, za nějakých okolností z někoho dostat nějaké nenávratné peníze zapomeňte na to že jste na tenhle inzerát vůbec odepsal
anonymní (neregistrovaný) 17.10.2012, 12:33:46 xxx.xxx.19.22
100% je to jenom nějakej reklamní spam... Ten text je určitě přeložený z ENG do CZ přes google translate...
anonymní (neregistrovaný) 19.10.2012, 23:23:49 xxx.xxx.55.2
Já se jen divím, že se dotazující ptá. Asi budu se svoji kritikou dost hnusná, ale tazatel je asi ducha mdlého, když si neumí poradit. Už se ani nedivím, že lidi kupují na předváděčkách různé hnce, luxy a nesmysly a pak se diví, že naletěli. Jak je vidět pořád je takových lidí dost i při zájmu o papoušky.
anonymní (neregistrovaný) 20.10.2012, 19:04:24 xxx.xxx.63.252
pěknej bordel.administrátor tady na to pěkně dlabe.poslední dobou to jde se stránkami z kopce.škoda
astrild (neregistrovaný) 20.10.2012, 19:55:38 xxx.xxx.136.183
Hezký večer .Nevidím nic špatného ,když někdo odepsal na inzerát a nejasnou odpověď dal k posouzení chovatelské veřejnosti. Zároveň ostatní seznámil s tím co chodí za inzerci po netu. U'roveň těchto stránek nedělá administrátor ,ale přispívající,hlavně ti anonymní.Místo napadání sem dejte kvalitní příspěvek a stránky půjdou zase nahoru.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.