Výcvik šelmy

Ano momentalne pôsobím v zahraničí a do mojej kompetencie spadajú aj velké mačky.
neregistrovaný ATT neregistrovaný
Jedná sa o ZOOpark ale s dovolením, z určitých osobných dôvodov by som radšej ešte chvilku zostal v anonymite. Preto len poviem - západná európa. Ale študoval som na SOU Praha Čakovice - chov exotických zvierat - takže v prostredí "Československých" ZOO sa orientujem aj napriek tomu že som ďaleko.
neregistrovaný ATT neregistrovaný
Dnes na internetu ve zprávách. V Mexiku roztrhal tygr krotitele při představení. Je tam i amaterské video, třeba to nadchne nové zájemce o velkou šelmu. Jen si prosim uvědomte , že roztrhal člověka se zkušenostma, co asi udělá s Váma ?
neregistrovaný Petr Douša neregistrovaný
Bohužel tyto případy se stávají a poměrně často, laik si ale toto nebezpečí odmítá připustit a má představu šelmy, se kterou se bude mazlit v obýváku na gauči. A mnohá videa na internetu ho o tom ještě přesvědčují. Ten krotitel neměl šanci, útok byl nečekaný a velice rychlý. Toto jsou důsledky drezúry divokých zvířat jako atrakce pro senzacechtivé lidi a v tomto případě přišel o život i tygr. Kdyby byl tam, kam patří, tedy ve volné přírodě anebo v pořádném výběhu v zoo či u chovatele, tak mohli žít oba dva.
Cherry1402 Cherry1402 165 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 24 (celkem 24)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »