nemoc-německý ovčák

Jaká nemoc muže hodně ohrozit německého ovčáka a jak by se dala léčit a nebo s čím.
erikas erikas 1 příspěvků

Ja jsem presla na bylinky a diky drbylinka jsem udelala pokus a zacala sveho psika lecit tez. Mel rakovinu a doktor uz rekl ze neni sance. je to pul roku a psik je zdrav vylecen a beha jak za mlada. Tak jen ze leky a injekce pro pejsky nemusi byt vzdy nutnosti a zebylinky jsou setrnejsi a jak je videt poradi si i s tim na co je farmacie a lekari kratci. 

neregistrovaný irena neregistrovaný

Dobrý den, prosím celou dobu co máme psa, tak se ho snažim krmit orpavdu kvalitně, ale v poslední době chudák má hodně špatné zažívání, dokážete mi prosím někdo proadit, jestli by se to dalo napravit nějakou dietou?

neregistrovaný Karel neregistrovaný

Jak je Váš pes starý? a čím ho tedy krmíte?

neregistrovaný Erik neregistrovaný

Je to německý ovčák, kterému je letos 9 let. Vaříme mu na střídačku s manželkou, každý den má maso - kuřecí, vepřové, hovězí.

neregistrovaný Karel neregistrovaný

Já bych doporučil zkusit vysadit takhle vařené masi, a alespoň na měsíc mu dával jenom kvalitní granule, podívejte se například na granule Brit, které jsou na našem trhu jedyn z nejkvalitnějších, a nejsou šíleně předražené, doporučil bych i jejich pamlsky Brit functional snack, které napavují trávení, díky výtažkům z cukrového melounu?

neregistrovaný Erik neregistrovaný
Prosím mám německý vlčak černa,je jí rok a objevila se jí keratitida v očich.Takove pigmentové skvrny.Prosim o radu ,jak nejlépe lečit..děkuji.
neregistrovaný Daša neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »