Přeprava andulek na delší vzdálenosti

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli má někdo zkušenosti s převozem andulek na delší vzdálenosti. Například z Jihlavy do Plzně. Všem třem andulkám je něco málo přes rok a věnuji jim velkou pozornost, takže to nejsou moc velcí plašani a docela i přítulní. Ale pokud se dostanu na vysokou školu, chtěla bych si je vzít sebou a bojím se o ně při větším cestování. Což by bylo tak přes 2 - 3 hodiny cesty. Plus minus. Třeba i víc, když na to přijde. Asi bych je převážela i v jejich staré kleci, na kterou jsou zvyklí a s šátkem přehozeným přes, aby měli ti tři klid. Má někdo takhle zkušenosti s převozem na delší vzdálenost? Nějaké třeba rady či upozornění? Třeba nějaká příprava pro ně na cestu, aby pak nebyli z toho celí vyjevení? Určitě bych s nimi necestovala tam a zpátky, leda že bych se vrátila domů na mnohem delší dobu. Děkuji předem za odpovědi.

neregistrovaný M. neregistrovaný

uplně normální převoz, nic se jim nestane, zrni a vodu a je to v pohode. Asi jest a pit nebudou, ale stejně to povezete, Ani neni duvod je zakryvat.

neregistrovaný Ivo neregistrovaný
Dobrý den chci se zeptat. Dostal jsem andulku a jezdím do Německa za práci. Chtěl bych ji vozit sebou jsme na sebe zvyklí. Vydrží co 2 týden převoz 600km.
neregistrovaný martingai neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »