uřvaný jorkšír

Dobry den,mam tri jorky dvou jsou 2 roky a treti ma 10 mesicu a na prochazkach porad steka kdyz ho okriknu kouka na me a rve jak kdyz by ho nekdo mlatil :-( kdyz mu jednu placnu pres zadek ozene se po me vcera me I trosku kousnul ale nestisknul Ty dva starsi jsou v pohode :-) nestekaji jen ten nejmladsi...dela takovehle problemy Dekuji za radu Petra
neregistrovaný Petra neregistrovaný

Zkrátka se nevyvedl. Domnívám se, že to už je vrozené. Ale o nápravu se pokusit můžete např.:

  1. Vezměte si s sebou na vycházku se psem přenosnou klec. A jakmile začne "řvát", tak ho do ní strčte bez ohledu na jeho protesty. (Vezměte si na to ochranné kožené rukavice, aby Vás nekousl.) Dovniř přenosné klece mu nedejte nic, to znamená ani hračku, ani krmivo, ani vodu. A tu klec dokonale přikrejte černou látkou, aby tam uvnitř nebylo nic vidět.  Vyndejte ho teprve tehdy, když bude úplně potichu.
  2. Pokud budete blízko domova a "řvoun" začne řvát na začátku procházky, tak se s ním vraťte ihned domů. a doma ho zase zavřete do temné klece.
  3. Po každém štěkacím excesu ho od sebe odežeňte a NEHLAĎTE HO, NEMAZLETE SE S NÍM. Pokud pochopí a přestane zběsile  štěkat, tak se s ním za odměnu pomazlete.
  4. Když nepochopí, tak se ho zbavte, a dejte ho do útulku.
neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Petra z 19.07.2015, 19:45:23

Neplácat! Chytit za kůži na krku a pořádně vytřepat, tak jak to dělá fena. Nepomůže-li to, přestat si ho všímat. Nakonec to pochopí. 

neregistrovaný Astheart neregistrovaný

Ahoj, prosím poradíte mi jaké granulezvolit pro staršího jorkšíra, který už mi opravdu špatně tráví?

neregistrovaný Marcela neregistrovaný

A čím ho krímte teď? že Vám psík špatně tráví? Byla jste s ním u veterináře?

neregistrovaný Jana neregistrovaný

Já jsem mu právě vařila každý den, a sem tam když jsem nestíhala, tak jsem mu dávala konzervy nebo granule. Veterinář říkal, že to máme přečkat, ale už to trvá opravdu dluho.

neregistrovaný Marcela neregistrovaný

U nás s tímhle pomohlo, přejít na granule a konzervy, kupujeme jedině kvalitní od značky Brit, protože granule obsahují více nez půl pytle masa, a hlavně mají všechny složky přírodní.

neregistrovaný Jana neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »