Kohout pojímá kohouta?

Může kohout pojímat kohouta,? Myslela jsem, že máme dvě slepice a dva kohouty co se nám v létě vylíhli. Ale teď jsem viděla našeho starého kohouta jak pojímá toho mladého. Je to možné, nebo se jedná o slepici?
neregistrovaný Veronika neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Veronika z 18.01.2018, 09:42:29

Upřímě řečeno, aby kohout pojímal kohouta, je jev nevídaný a neslýchaný.

V každém případě (pokud nemáte v úmyslu vychovat si kuřata od vlastních slepic), tak k tomu nepotřebujete ani jednoho, ani druhého kohouta. Kromě toho je mladý kohout zřejmě synem některé z Vašich slepic, a proto je pro další chov nevhodný; byla by to tzv. " příbuzenská plemenitba" s následkem nebezpečného snížení životaschopnosti kuřat.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
No o to mi právě jde, byla bych ráda, kdyby dotyčný mladý kohout byl ve skutečnosti slepice... Slepice mám od loňského jara a toto jsou právě naší odchovanci. Takže v podstatě kohout otec skáče buď po synovi nebo dceři...
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
No o to mi právě jde, byla bych ráda, kdyby dotyčný mladý kohout byl ve skutečnosti slepice... Slepice mám od loňského jara a toto jsou právě naší odchovanci. Takže v podstatě kohout otec skáče buď po synovi nebo dceři...
Nicméně jsem se teď dočetla, že pokud je mladý kohout submisivní tak to možné je...
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 18.01.2018, 16:01:24

Přiložte fotografii "mladého kohouta". Pokusím se určit, zda to je opravdu KOHOUT.

Na barevné fotce musí být vidět jeho hlava a běháky.

• Obrázek
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.01.2018, 12:13:23

Tak plemeno to je pravděpodobně "plymuth bílý". Pohlaví téměř s určitostí je SLEPICE.

Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.01.2018, 12:13:23

Je to krásná silná KUŘICE (=female).

(Kdyby to byl kohout, tak by musel mít větší lalůčky pod zobákem, alespoň některá pera v ocase měkká a zahnutá, a vyšší silnější běháky; ani jedno z toho nemá.)

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »