Aktuálně: 5 014 inzerátů173 859 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Andulka zvrací

otas.pe
otas.pe (31 příspěvků) 10.01.2009, 20:59:45 xxx.xxx.71.155
Dobrý večer, mám následující problém. Měli jsme 2 andulky (samce) o Vánocích jeden uhynul a ten druhý se zdá v pohodě, akorát se skoro každý den stane, že jakoby zvrací. Ale ne semínka, jen něco jako hlen a má to okolo zobáku a pak i na hlavě jak se to snaží setřást. Nikdy předtím když žili ve dvou se toto nestalo. Nevíte co to může být a proč to dělá? Všude jsem se dočetl jen o zvracení semínek. Příští měsíc si přivezeme domů žaka a rád bych proto, aby andulka byla zdravá.
otas.pe
otas.pe (31 příspěvků) 12.01.2009, 19:28:09 xxx.xxx.71.155
Opravdu nikdo neví o co by mohlo jít? Už zase má pěnu u zobáku..:-( Odvezl bych ho k veterináři, ale nemám v okolí žádného, který by se orientoval na ptactvo.
anonymní (neregistrovaný) 12.01.2009, 19:38:43 xxx.xxx.245.141
Mam doma taky papouska a ten taky "zvraci " jak vy rikate,ale nejde o zvraceni, Papousci se takhle pri chovu krmi. Samec samicku a kdyz je papousek sam tak to dela sam, muj treba na zrcatko ale i jinam, je to bile,huste, pokud se jedna o toto tak je to normalni projev samce. Mate asi strach kdyz vam zemrel o vanocich jeden,ze je tenhle nemocny,ale podle me se jedna jen o takovehle "krmeni".
otas.pe
otas.pe (31 příspěvků) 12.01.2009, 19:44:06 xxx.xxx.71.155
Děkuji za uklidnění, jedná se opravdu o cosi bílé husté, bez zrníček. Máme strach, aby nám taky neumřel a také chceme, aby byl zdravý až si přivezeme domů žakouše.
Zasarka
Zasarka (37 příspěvků) 17.01.2009, 10:01:55 xxx.xxx.231.126
Moje anduka taky občas zvraci ale jakoby rozžvíkané kuličky prosa a tak. No to je jedno, včera večer jsem našla jinný problém. Mám na ní postavenou stoličku(viz foto) a tak na ní seděla, natáhnnu prst zavolám ho, on přilétne chvíli si s ním hraju a vidím že je na stoličce je voda. Dám ho tam spátky a pozoruji ho. Po chvíli vidím, že mu to padá od zadečku. Ale přitoom tam byli i výkali. Prosím poraďte. Děkuji Šárka
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.